Nie mogę skopiować płyty

Mam problem z przegranie płyty i nie mogę jej też skopiowac może ktoś ma jakiś program lub pomysł z góry dzięki

ale napisz wiecej jaką masz nagrywarkę jakim programem i wreszcie jaka płytę

No jak nie możesz jej zgrać to chyba ta płytka jest zabezpieczona przed kopiowaniem…

ewentualnie może też być uszkodzona (porysowana itp.)

jeżeli jest zabezpieczona to program CloneCd powinien dac sobie z nią rade.

Mam nagrywarkę LG gce-8520b, nero 6.6.0.1, a płyta jest z grą

Podaj jeszcze z jaką grą a bedziemy mieli wszystkie potrzebne informacje. :smiley:

sims

Kopiujesz orginalną płytę z grą???

Można wiedzieć w jakim celu???

Kopia zapasowa… ??

no co ty, lazikar , bądźże człowiekiem!

Co się pytasz, skoro już wiesz, …no poco, powiedz ? :smiley:

dla ciekawości czytałem gdzies że żadnej płyty orginalnej nie można skopiować chciałem się dowiedzieć czy jest to możliwe i wiem o tym i czytałem forum mam też płytę 2 płyty Dvd z wesela jedną wgrałem na dysk a drugiej nie moge

jak jest porysowana to IsoBuster jest idealny do kopiowania porysowanych płytek polecam :smiley: a jeśli zabezpieczona to możesz sprawdzić czym(chyba x-ray scaner albo coś takiego) i w alcohol 120% wybierasz odpowiedni profil do odpowiedniego zabezpieczenia :wink:

Już nie będę próbował bo mnie nastraszył Łazikar

bardzo proszę zamknąć ten teman jeszcze ze mnie zrobię przestępce a wcale nim nie jestem :frowning:

Nikt nawet tak nie myśli. Co do kopi to poczytaj

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 2439#82439

mówie o legalnych kopiach bezpieczeństwa

Masz pewność, że licencja zezwala na ich wykonywanie? Jeśli nie zabrania to zwracam honor autorowi wątku.

P.S. Zresztą przestańmy udawać. Nagle każdy, kto kupił oryginalną płytkę ma natchnienie na tworzenie kopii zapasowej? Niebywała przezorność… Ta kopia zapasowa to jedna wielka ściema!

polskie prawo zezwala ale są też specjalne warunki do spełnienia związane z kopią a

ja swoją TOCA’e kopiowałem i płytę Ski Składu bo mi orginałów żal było więc nie zakładaj z góry zła niekoniecznego

dobra fakt faktem ale przez clona xxx stwierdziłem iż ma zabezpieczenia typu Save Disc v2 i nie moge dalej jej skopiować nawet na dysk wirtualny wiem że jestem nie za dobry w tych sprawach

a jakiego masz clona?? (wersja)

Co się przejmujesz wiesz że na tym forum nie może być mowy o żadnym piractwie ale jeżeli ty sądzisz że robisz to legalnie i jest to kopia bezpieczeństwa lub próba nagrywarki to ci napiszemy:

  1. Skopiuj CAŁĄ zawartość płytki do jakiegoś folderu (obojętnie jakiego byle by pustego

  2. Uwtórz dysk z danymi ( to chyba wiesz jak zrobić) na którym będą te dane i jako etykietke płyty wpisz to co było w oryginale

  3. Wypal to

Masz dziłającą płytkę

Ps. Sam tak zgrywałem Simsy ( w legalnych celach oczywiście )