Nie mogę uruchomić gry na Steamie

Witajcie. Mam zainstalowaną grę WRC 4 i na początku chodziła normalnie lecz później oddałem laptopa do naprawy po odebraniu go ponownie zainstalowałem grę i jak próbuję ją włączyć to nie ma żadnej reakcji i się nie otwiera w ogóle. Co mam zrobić próbowałem ją ponownie instalować, wyłączać kompa, spójność plików gry też i nic. Z góry dziękuję i pozdrawiam:))

Sprawdź na początek w menadzerze urządzeń czy sterowniki są wgrane, głównie do karty graficznej i wgraj DirectX 9.0c.

Sprawdź na początek w menadzerze urządzeń czy sterowniki są wgrane, głównie do karty graficznej i wgraj DirectX 9.0c.

Były wgrane 09,01,2015r wiec chyba są dobre? wgralem DirectX 9.0c i dalej ■■■■:(

Spróbuj jeszcze kliknąć prawym klawiszem na ikonce gry na pulpicie i wybierz uruchom jako administrator.

Nie mam czegoś takiego jak klikam

Uruchamiasz gre z poziomu steama czy skrótu z pulpitu?

Próbuje i ze skrótu i ze steama

Nie można uruchomić pogramy, ponieważ na komputerze nie znaleziono X3DAudio1_7.Dlll   <----- co takiego pojawia się jak próbuje uruchomić jako administrator

O to mi chodziło, uruchomienie jako admin pozwoliło wyświetlić choć błąd. DirectX instalowałeś ten czy inny? www.dobreprogramy.pl/DirectX,Program,Windows,12667.html