Nie mogę uruchomić interfejsu Aero po aktualizacji

Witam, przez moją głupotę zaktualizowałem sterowniki nvidii z 275.xx na 285.xx i mam przez to same problemy.Próbowałem jeszcze przeinstalowywać, ale to nic nie daje, cały czas nie mogę włączyć interfejsu Aero w win7 ultimate.Po uruchomieniu troubleshootera mam napisane, ze mam ustawioną za mała głębie bitów(16) co jest oczywiście totalną bzdurą, bo mam ustawione 32 bity i ten tępy system nie potrafi tego wykryć, potem próbuje to naprawić i nie udaje się temu śmieciowi zmienić 32bitów na 32 bity i zostawia mnie z tym, że problem jest nierozwiązalny.W ustawieniach nvidii próbowałem nawet włączyc 16 bitów na siłę, ale nie idzie cały czas mam 32 i cały czas ten tępy system nie może tego ogarnąć, prosze pomóżcie bo szlak mnie trafia, że po aktualizacji która powinna przyśpieszać i pomagać mam tylko problemy.karta to staruszek 8800.

Spróbuj przywracania systemy - wybierz punkt przed instalacją nowych sterowników.

Nic nie pozostaje, jak odpalić skrzynkę meilową i napisać do supportu NVidii [jest PL], lub skorzystać z ich bazy wiedzy, jeśli oczywiście znasz angielski. Tam jest również Live Chat. Tylko trzeba ten Angielski znać. :slight_smile: