Nie mogę uruchomić najnowszego Firefoxa 3.5.2

(Djzon) #1

Nie mogę uruchomić najnowszego Firefoxa 3.5.2. Pokazuję się komunikat Pamięć nie może być writte. Kliknij OK , żeby zakończyć aplikację. A to dziwne bo w wersi do 3.5.1 jeszcze da się uruchomić po zainstalowaniu. W czym tkwi przyczyna?

(WooQash) #2

Może zainstaluj ponownie Firefox'a ?? Bądź spróbuj uruchomić w trybie awaryjnym (Firefox'a)

(ol3k) #3

Tak jak wyżej napisał WooQash , najlepiej w takim wypadku odinstaluj obecnego Firefox'a i po prostu ściągnij ze strony 3.5.2 i zainstaluj.

(Djzon) #4

Ale ja tak włąsnie zrobiłem kilka razy instalowałęm od nowa i dalej to samo. Pamięć nie może być written. Najnowszej nie da sie uruchomić.

(Onlinemaster) #5

masz "narąbane" w systemie, odinstaluj, wyczyść rejestr ze starych wpisów po FF, zrestartuj komputer, zainstaluj ponownie 3.5.2, powinno pomóc.

Przeskanuj również komputer programem antywirusowym, najlepiej dodatkowo jakimś online oraz daj loga z HijackThis, kiedy ostatnio robiłeś defragmentację ? w jakim stanie jest twardy dysk?

(Olixxx94) #6

http://www.nvision.pl/forum/lofiversion ... 22178.html

pkt. 12

(Djzon) #7

Postanowiłem "odświeżyć " system ponowną instalacją i dopiero wtedy udało się zainstalować nową przeglądarkę. Wiele błędów prawdopodobnie było w rejestrze nie tylko związane z firefoxem i nic mi innego nie pozostawało jak zainstalować od nowa system.

(JNJN) #8

OTy kosmos.JNJN