Nie mogę uruchomić systemu

Cześć

Wczoraj pobrałem pewien program z internetu ,po jego zainstalowaniu zmieniła mi się tapeta na coś podobnego do znaku zagrożenia biologicznego podpisanego “Revealer” (czy jakoś tak), chwile później wyskoczyło mi czarne okienko z napisem “Revealer DBAN” (jakoś tak) i nagle wyłączył mi się system. Gdy spróbowałem go ponowie uruchomić mam czarne okno z napisem “System file not found”. Czy można to jakoś naprawić? :frowning:

Spróbuj uruchomić komputer w trybie awaryjnym (kliknij F8 po włączeniu komputera) i zrób logi OTL analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741

Niestety nic się nie dzieje :(, a OTL nie mogę zrobić bo nawet systemu nie da się uruchomić

Pobierz Kaspersky Rescue Disk, nagraj na płytę i uruchom z niej komputer (instrukcja). Zaktualizuj bazę wirusów (instrukcja w podanym wcześniej linku). Przeskanuj cały dysk.

Po przeskanowaniu i ewentualnym usunięciu infekcji uruchom uruchom komputer normalnie (lub w trybie awaryjnym) i zrób skan OTL.

Nic nie pomogło, musiałem na nowo postawić system, temat można uznać za zamknięty.