Nie mogę usunąć antywirusa

Mam taki problem :cry: gdy instalowałam antywirusa przerwałam instalacje i teraz mi niepoprawnie działa włacza się ale nichce mi skanować komputera bo włacza się jakiś błąd :frowning: próbowałam go instalować ponownie i nic nie dało a co gorsza nie moge go usunąć ten program nazywa się eTrust Internet Security Suite.Instalowałam 4 części antywirus, anti-spam i jeszcze jakieś 2 i wszystko się odinstalowywuje oprócz anti-spam. Wyskakuje taki błąd Error E9026: Unable to start uninstallation for eTrust Anti-Spam.

Błagam o pomoc bo mam na komputerze trojana i nie mogę go usunąć

Z góry dziekuje za pomoc

Usuń jego folder z X://program files

start => uruchom => msconfig => zakładka usługi i uruchamianie=> odznacz wszystko co z nim związane

Restart systemu: przeczyść system programem jv16.

Zainstaluj innego AV :slight_smile:

a nie mogę zainstalować znów tamtego antywirusa ??

bo dopiero co go kupiłam

Cóż, problem moim skromnym zdaniem jest trochę dziwny ponieważ wszystko powinno dać się usunąć ale możliwe, że deinstalator programu nie został poprawnie zainstalowany i dlatego zostaje pokazywany taki błąd.

No ale skoro nie można usunąć programu w zwykły sposób jak większości aplikacji to spróbujemy czegoś innego ponieważ nie ma rzeczy nie do usunięcia. Na początek proszę wejść do trybu awaryjnego, i skasuj po prostu folder po programie np:

C:\program files\eTrust Internet Security Suite

Potem już pod normalnym trybem przeczyśc rejestr etc. żeby nie było żadnych resztek po programie. Rejestr możesz przeczyścić programem jv16 PowerTools opis tutaj. Bądź darmowym programem RegClenaner opis tutaj

Jeżeli nie będziesz mógł usunąć folderu ponieważ pokaże się np. monit o tym, że folder jest używany przez inną aplikację to podaj ścieżkę gdzie znajduje się program etc. to wtedy użyjemy nieco “mocniejszego” (czyt. skuteczniejszego) sposobu…

Oczywiście po odinstalowaniu w pełni resztek po poprzedniej niedudanej instalacji jego będziesz mógł go zainstalować jeżeli chcesz.

Sorry, że wtrące, czy jv16 Power Tools nie jest programem darmowym :?: :?

Są dwie wersje.

darmowa - http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=178

płatna / trial - http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=509

usuń folder tego av z Dane aplikacji. Wyczyść temp

wpisz w start>uruchom> %temp%

zaznacz wszystko i usuń

wejdz do folderu Program Files/Common Files>znajdz folder swojego antywirusa i usuń. Przeczyść rejestr

jestem tu nowym użytkownikiem i za bardzo nie wiem jak utworzy własny post wiec pisze tutaj. mam duzy problem poniewaz nie moge usunac antywirusa :

ESET Smart Security. jego folder znalazłam na dysku C ale nie ma tam nic typu unistall itd :frowning: a nie moge tego w menu start wszystkie programy równiez tego nie ma oraz w panelu sterowania : dodaj lub usun pogram cos takiego. jak chce usunac ten folder to pisze ze nie moge usunac poniewaz wyskakuje ze plik jest chroniony przed zapisem lub jest aktualnie uzywany ;| i bardziej odpowiada mi ta druga wersja bo jak chciałam zainstalowac innego antywirusa to to pisało zeby go zainstalowac musze wykasowac tego Eset Smart Security. i wogóle nie wiem co robic :frowning:

Dodane 16.07.2010 (Pt) 19:23

bardzo proszę o odpowiedz na maila andurka944@vp.pl z góry dziękuje :frowning:

użyj http://kb.eset.com/esetkb/index?page=co … d=SOLN2116

na drugi raz nie podpinaj się pod cudze tematy,załóż swój

:slight_smile: