Nie moge usunac avasty

mam problem nie moge usunac avasty a najlepsze ze nic nie moge z nia zrobic ani jej uruchomic jesrt na pasku zadan na dole z czerwonym koleczkem za karzdym razem jak ja chce wlonczyc wyswietla mi ze podsystem AAVM wykryl blad RPC Right-click the icon MY COMPUTER and select MANAGE.

In left column unroll SERVICES AND APPLICATIONS.

Click on SERVICES.

In the right column, look at the state of service avast! Antivirus.

If the service isn’t set to start automatically, set it that way (right-click it and select PROPERTIES and the STARTUP TYPE set to AUTOMATIC). Restart the computer after making the change.

If it was already set to “Automatic”, check the status of the service. If it not “Started”, try to start it (right-click it and select START).

If the service cannot be started, your avast! installation might be corrupted. Try repairing the avast! installation: click START -> CONTROL PANEL -> ADD/REMOVE PROGRAMS -> avast! Antivirus -> CHANGE/REMOVE and select REPAIR.

This solution works on Windows NT, 2000, XP and NAJLEPSZE ZE NIC IKONY ZOSTALY A PROGRAMU NIE MOGE USUNAC WLACZYC pomuscie prosze.

przem306 , na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

podczas uruchamiania komputera wciskaj F5 .

Zaznacz tryb awaryjny.

teraz wywal to badziewie z komputera w panelu sterowania - Dodaj usuń programy.

Poczytaj http://www.google.pl/search?hl=pl&q=pod … lr=lang_pl

Kliknij start => panel sterowania => dodaj lub usuń programy => avast => kliknij usuń/napraw i pojawi się opcja usunięcia, może też być opcja naprawy, co wybierzesz to już od Ciebie zależy. Jak się nie da to:

Weź pobierz avasta, załącz instalację i sprawdź, czy jest opcja napraw. Jak tak to ją załącz i sprawdź czy potem avast będzie działał. Jak nie to spróbuj tak odinstalować go => Prawidłowa reinstalacja oprogramowania

A nie tak czasem F8? :wink:

Daj znać czy pomogło

OT --> Kosz

Do usunięcia Avasta użyj tego narzędzia http://files.avast.com/files/eng/aswclear.exe

Dopiero po tym zainstaluj go jeśli będziesz chciał go dalej używać.