Nie moge usunąć filmu z pendrive

Witam

Ostatnio kupiłem pen drive 8Gb z Sony.Wrzuciłem na niego film i po jakimś czasie usunąłem,potem dałem odśwież i usunięty przeze mnie film znowu się pojawił.Wtedy jeszcze raz chciałem go usunąć ale pojawił się komunikat że usunięcie nie jest możliwe i że muszę sprawdzić czy dysk jest chroniony przed zapisem no i czy nie jest zapełniony.

Proszę o pomoc

Próbowałeś z formatować

Tak próbowałem normalnym skanem i szybkim.Dodatkowo przeskanowałem pendrive kasperskim.

Kupiłeś podróbkę pendrive. Rok temu było o tym głośno. Oszczędny dwa razy płaci.

piwko1991 , proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem używając opcji EDYTUJ.

Zapłaciłem za niego 90 zł

tores1977 pisał o sformatowaniu (co prawda napisał z bykiem ortograficznym) a Ty o jakimś skanowaniu. Sformatuj normalnie tak jak się formatuje np. dysk twardy.

Sformatowałem tak jak się formatuje dysk twardy w dwóch opcjach:szybkie format i normalny i dalej jest to samo.

Jeśli jest tak jak piszesz, to sprzęt jest uszkodzony lub jest to tzw. " fake pendrive" - wpisz w google, to dowiesz się więcej o tym “zjawisku”

kiedy go kupiłeś, na aukcji? w razie czego podaj link do aukcji.

Próbowałeś zdjąć z niego partycję a potem ją jeszcze raz założyć?

Ponoć lubią podrabiać tą markę tu jest podobny temat i parę linków nazw programów do testowania, low formatu

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1465964.html