Nie mogę usunąć folderu z pen driva

Witam,

mam mam, być może banalny problem (ale wq… mnie maxymalnie). Wczoraj skopiowałem na przenośny odtwarzacz mp3 folder z muzyką. Dziś rano okazało się że folderu z muzą odtwarzacz nie widzi (jak by go nie było) zaś po wpięciu w USB komp pokazuje że folder jednak istnieje, zajmuje ponad 100 MB ale nie ma w nim żadnego pliku, innymi słowy po najechaniu myszka na folder w “chmurce” mam: folder pusty a po prawokliku w Moj komputer dysk wymienny mam zajęte ponad 70 %. Problem w tym że nie mogę tego folderu nijak usunąć, ani przez Total Commandera ani w trybie awaryjnym, ciągle mam: “nie można usunąć folderu z:Katalog nie jest pusty”

Używam WIndy XP odtwarzacz mp3 trudno powiedzieć - tm digital na kości samsunga.

Może ktoś ma pomysł jak to badziewie usunąć. Dziękuje.

Pozdrawiam

Może by tak sformatować ?

Prawy w myszce po najechaniu na pen drive>Właściwości>Formatuj

Jak niezadziała to samo spróbuj na awaryjnym, jeśli tam niezadziała spróbuj jeszcze takiej kąbinacji :

Start>Uruchom>wpisz-cmd

Uruchomi ci się czarny mały ekran a w nim wpisz :

fomat (oznaczenie twojego pendrive, duża litera np.P):

U mnie wygląda to dokładnie tak - format F:

wciśnij enter

Na końcu wpisz :

exit

też tak pomyślałem powstała jednak wątpliwość czy nie wywalę przy okazji systemu który steruje odtwarzaczem radiem itd

Przy formacie z systemu napewno nie, nieraz formatowałem pen-drive i niejest to nic złego co mogło by coś zepsuć

no własnie problem w tym że jestem laikiem no i nie wiem, dopóki działa to ok a jak przestaje… ( to o podłogę).

Dziękuje bardzo za pomoc

Złączono Posta : 25.03.2007 (Nie) 22:28

w końcu uporałem się z problemem bez formatu… :slight_smile: Norton Disc Doctor załatwił sprawę w mig. Pozdrawiam