Nie mogę usunąć javy

Witam.Przychodzę z pewnym problemem,a mianowicie z tym,że nie mogę całkowicie pozbyć się javy.

Podczas gdy chciałem ją usunąć w panelu sterowania wyskoczyła taka informacja:

"Funkcja,której próbujesz użyć znajduje się w niedostępnym zasobie sieciowym.Kliknij przycisk OK,aby spróbować ponownie lub wprowadź alternatywną ścieżkę do folderu zawierającego pakiet “jre 1.6.0_26-c-l.msi” w polu poniżej.

Potem wchodzę w C:\Users\Mojanazwa\AppData\LocalLow\Sun\Java i rzeczywiście jest tam folder skojarzony z tą nazwą pliku ale w tym folderze nie ma tego pliku.Postanowiłem wiec usunąć jave ręcznie trochę “kiepskim” sposobem a mianowicie :

PPM-Usuń-opróżnij kosz.Próbowałem usunąć wpisy rejestru ale nie da sie ich usunąć (automatycznie się tworzą tuż po odświeżeniu).Próbowałem też nadpisać program instalacją nowszej wersji,ale podczas instalacji wyskakuje ten sam wyżej wymieniony błąd.Przywracanie systemu,czyszczenie rejestru różnymi programami nie poskutkowało.Co jeszcze mogę zrobić?Szukałem w internecie tego brakującego pliku ale go nie ma nigdzie.

słabo szukałeś, http://www.filehippo.com/pl/download_jre_32/9987/

Uruchamiam to ale potem pisze:This software has already been installed on your computer.Do you want to reinstall it?Klikam Yes i potem wyskakuje ten sam błąd co na początku tematu.

Programem JavaRa

Niestety,ale ten program mi też nie pomógł.Niby pisze,że usunął jave o ile ją znalazł - a java nadal mi siedzi w komputerze.

Dodane 30.10.2011 (N) 10:53

HELP, pomóżcie mi

Dodane 30.10.2011 (N) 22:25

Bardzo was proszę o pomoc!!Trzeci dzień się z tym męczę a bez javy nie mogę wykonywać wielu operacji,pobierać plików,tworzyć serwerów,uruchamiać gry etc… :frowning: