Nie mogę usunąć plików eseta

Mam problema. Mianowicie miałem ESET z GW ale skończyła mi się już licencja. Przypadkowo znalazłem wśród gazet pełną wersję G DATA antivirus, chce go zainstalować ale eset nie chce się odinstalować. Kiedy biorę odinstaluj to wyświetla mi się że “Ta akcja jest prawidłowa tylko dla produktów, które są zainstalowane.” I się nie da go odinstalować. Próbowałem przez jv power tools wyrzucić wpisy od rejestru i ręcznie usunąć eseta lecz cały czas gdy chciałem wyrzucić jego pliki to mimo iż jest wyłączony to cały czas jest napisane że te pliki są aktualnie używane i nie da się ich usunąć :/. Zainstalowałem jeszcze do tego G datę ale komp mi się zamulał, nie miałem neta więc skapitulowałem i wyrzuciłem nowego. Co zrobić?

Chcę jeszcze dodać, że próbowałem usunąć pliki eseta przez c-c cleaner i ashampoo winoptimizer ale oba programy dały ciała i nie usunęły tych pliczków :confused:

@prz3m3k84

Zrobiłem, tak jak napisałeś, lecz nadal eset broni się przed ręcznym usunięciem.

Użyj tego: http://www.nod32.nl/download/tool/nod32removal.exe

Gdy nie pomoże, to zrób tak:

  1. Uruchom kompa w trybie awaryjnym.

  2. Wejdź w start -> uruchom.

  3. Wpisz “regedit” i wciśnij enter.

  4. Usuń te wpisy z rejestru:

* HKEY_CURRENT_USER\Software\ESET

* HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\ESET

* HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\egui

  1. Włącz pokazywanie ukrytych plików i folderów.

  2. Wejdź do folderu C:\WINDOWS\inf i wywal INFCACHE.1 .

  3. Restart kompa i wywal te foldery.

* C:\Program Files\ESET

* C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\ESET

* C:\Documents and Settings%USER%\Application Data\ESET

ichili ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. Zamiast linkować do przedstawionego problemu na innym forum - skopiuj i wklej opis problemu w temacie, który założyłeś na forum dp.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.