Nie mogę usunąć plików

Witam!

A więc mam pewien problem, ściągałem instalkę do pewnej gry, i przypadkowo nacisnelem przycisk “Power” na klawiaturze. Komputer się wyłączył, i pobieranie również, a że pobierałem mozillą, spróbowałem wznowić ściąganie Total Commanderem, nie udało się(powstał 1 plik), próbowałem drugi raz (powstal 2 plik), potem spróbowałem flash getem (powstal kolejny plik), i tak mam 3 pliki o takich samych nazwach (każdy w innym folderze jeden na E:, drugi na E:\txt\plik, i trzeci gdzies tam jeszcze).

Restartowałem komputer, i dalej nie mogę usunąć… próbowałem również killboxem, nie dało rady… wyskakuje taki komunikat:

dkswn0emormd0w3yiqc.jpg

stosowalem sie do kilku porad z pewnej strony, ale nic nie dalo.

A Unlockerem próbowałeś?

DraGoOonN na twoim dysku w komputerze występują błędy logiczne a może nawet fizyczne. Nie przytoczyłeś, kolego, z jakich porad korzystałeś. Nie chcę radzić na próżno więc zadam pytanie czy jesteś w stanie rozróżnić błąd fizyczny od logicznego i jakiego rodzaju oprogramowania w tym zastosujesz?

gracz-online, niestety, nie potrafię rozróżnić błędu fizycznego od logicznego.

stosowałem się do tych porad:

http://www.searchengines.pl/index.php?s … entry52065

i powiedz mi, jak użyć tego unlockera?

tutaj

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1571

Wszystko jest w krótkim opisie, po polsku.

Dzięki ;D udalo sie usunac :slight_smile:

ale i tak poczekam az gracz-online napisze o tych bledach, zobacze, moze jednak mam rowniez cos z dyskiem…

ostatnio ostro zmula, ale moim zdaniem moze to byc przyczyna tego, ze nie formatowalem go okolo roku…

Ja nie formatowałem 2 lata i śmiga jak dzik w lesie. :wink:

Może masz wiry?

Pokaż log z HijackThis. Instrukcja :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654

Pokaż log z Combofix. Instrukcja :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654

Logi dajesz na wklej.org lub wklej.eu a w poście Pokażesz tylko link.

a tak sobie pomyślałem, ze winą zwiech (czytalem cos o tym mi sie wydaje) moze byc zasilacz…

ostatnio stary mi sie spalil, i kupilem nowy… ofc marka no name, czyli nie najlepszy, no ale potrzebowalem zasilacza na gwalt, wiec kupilem taki jaki byl, tzn dostalem go na wypozyczenie, az ten stary z gwarancji nie przyjdzie (wiecie chyba o co chodzi :P)

btw. mam takie wlasnie dziwne zwiechy (po jakims czasie siedzenia przy pc) ze np. minimalizuje program, to chwilowa zwieszka, maxymalizuje, to samo - np jak se mozille minimalizuje tak jest ;p

DraGoOonN, właściwie odpowiedziałeś sam sobie na pytanie od strony sprzętowej dlaczego komputer chwilowo nie reaguje. W diagnozowaniu przyczyny w serwisie PC zawsze zaczyna się od sprzętu a twój (sądząc z Twojej oceny) nie zapewnia optymalnego poziomu komfortu użytkowania w kwestii jakości doboru podzespołów. Zaproponowałbym, DraGoOonNie test dysku, ale z powodu braku informacji o twoim komputerze testowanie mogło być niebezpieczne. Nie będę się rozpisywał o korzyściach płynących ze zastosowania markowego zasilacza oraz chłodzenia , ponieważ wiele o tym już napisano (problem, że ludziska nie chcą czytać lub nie wierzą a potem za wszelką cenę próbuję zwalić winę na elektrownię czyli energetykę, że komputer się im wiesza lub spalił się) więc ograniczę się do kilku słów markowy zasilacz i chłodzenie to podstawa w bezproblemowym użytkowaniu komputera. Dodam, że czyszczenie go z kurzu również o ile nie zainwestowaliśmy w obudowę za 180 zł z filtrami przeciwpyłowymi, które raz na tydzień odkurzamy z zewnątrz odkurzaczem szczotką z miękkim włosiem.