Nie mogę usunąć pliku amvo0.dll

Witam

Widze ze sporo ludzi ma ten sam problem.

Prosze o sprawdzenie moich logow i pomoc, oraz podpowiedz w jaki sposob sie przed czyms takim zabezpieczyc.

Wyłącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach

otwórz notatnik i wklej

File::

C:\188qsm.bat

C:\2ifetri.cmd

C:\i.cmd

C:\h.cmd

C:\ylr.exe


Registry:: 

[-HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]

"Cmaudio"=-

zapisz jako CFScript.txt (zapisz by ikonka CFScript.txt była obok ikonki ComboFix.exe) >> Przeciągnij i upuść ikonkę CFScript.txt na ikonkę ComboFix.exe

http://img.wklej.org/images/88953CFScri … iemoes.gif

Powinno rozpocząć się usuwanie

Potem log z usuwania

Zaraza przenosi się przez pendrivy,karty pamięci itd.

Jak się zabezpieczyć ? Wyłączyć autoodtwarzanie na dyskach zostawić tylko na stacji DVD i CD

:slight_smile:

Zrobione

Nic nie zrobione to nie jest log z usuwania

zrobiłeś tak z tym plikiem CFScript.txt jak napisałem?

powtórz to jeszcze raz

:slight_smile:

Kiey robie tak jak piszesz uruchamia sie combofix a potem daje taki log Nie mam pojecia co jest zle. :frowning:

nie mam pojecia dlaczego tak sie dzieje po upuszczeniu odpala sie combofix i widac ze combo wlacza funkcje przywracania systemu. Ech. Teraz musze wyjechac ale powroce do tematu jak wroce ok godz 22

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny.

Inaczej temat poleci do śmietnika.

Proszę o dostosowanie się do tematu

Nowe zasady wklejania logów na forum

Witam ponownie

Widze ze temat zostal juz zmieniony za co dziekuje (nie poszlo do kosza) Bede musial popracowac nad umieszczeniem logow. Ale poki co prosze kolege o wyjasnienie dlaczego w moim przypadku nie udalo sie wykonac przeniesienia ikonki CFScript.txt na ikonke combofix.exe (brak procesu usuwania), a zamiast tego odpalal sie ponownie combofix? Prosze o oswiecenie mnie w temacie

Przepraszam za wklejenie loga poprawiam sie

http://up.wklej.org/download.php?id=c28 … 194857ccbc

spie na stojaco

Nie mogę pobrać pliku, nie pisz posta pod postem