Nie mogę usunąć pliu

Ściągałem piosenkę na komputer i nie dość, że ściągnąłem jakiś dziwny format nie MP3 (nie wiem co to jest, jakieś dziwne). Teraz jeka chcę sie dziadostwa pozbyć to wyskakuje mi taki komunikat ; Nie można usunąć plik : nie można odczytać z pliku lub dysku źródłowego. Próbowałem tym narzędziem z malwarebytes Anti malware ale nic, próbowałem też shredderem z tuneup utilities i nic. Co robić?? Proszę o pomoc, pozdrawiam. :frowning:

Witam.

Z reguły pomaga program Unlocker. Mógłbyś chociaż podać rozszerzenie tego pliku…

Pozdro.

Spróbój zresetować kompa i wtedy usunąć ten plik

wystarczy uruchomić sprawdzanie błędów na dysku (klikasz PPM na partycję->właściwości->Narzędzia->Sprawdź->zaznacz “automatycznie napraw błędy…” i rozpocznij) powinno zniknąć z dysku

Tak się składa Panie Subversive, że ten plik rozszerzenia nie ma lub ja nie jestem w stanie go odczytać za pomocą konwencjonalnych metod. Dziękuję, popróbuję. Pozdrawiam.

Spróbuj programem KILLBOX lub ERASER

Sprawdzanie błędów dysku nie pomogło lecz pomógł program Unlocker. Dziękuję bardzo za pomoc. Pozdrawiam. Proszę moderatora O ZAMKNIĘCIE TEMATU.