Nie mogę usunąć pliu

(Engardo Alvarez) #1

Ściągałem piosenkę na komputer i nie dość, że ściągnąłem jakiś dziwny format nie MP3 (nie wiem co to jest, jakieś dziwne). Teraz jeka chcę sie dziadostwa pozbyć to wyskakuje mi taki komunikat ; Nie można usunąć plik : nie można odczytać z pliku lub dysku źródłowego. Próbowałem tym narzędziem z malwarebytes Anti malware ale nic, próbowałem też shredderem z tuneup utilities i nic. Co robić?? Proszę o pomoc, pozdrawiam. :frowning:

(Subversive) #2

Witam.

Z reguły pomaga program Unlocker. Mógłbyś chociaż podać rozszerzenie tego pliku...

Pozdro.

(Dariuszbbr) #3

Spróbój zresetować kompa i wtedy usunąć ten plik

(pawcio1212) #4

wystarczy uruchomić sprawdzanie błędów na dysku (klikasz PPM na partycję->właściwości->Narzędzia->Sprawdź->zaznacz "automatycznie napraw błędy..." i rozpocznij) powinno zniknąć z dysku

(Engardo Alvarez) #5

Tak się składa Panie Subversive, że ten plik rozszerzenia nie ma lub ja nie jestem w stanie go odczytać za pomocą konwencjonalnych metod. Dziękuję, popróbuję. Pozdrawiam.

(ROYTER3511) #6

Spróbuj programem KILLBOX lub ERASER

(Engardo Alvarez) #7

Sprawdzanie błędów dysku nie pomogło lecz pomógł program Unlocker. Dziękuję bardzo za pomoc. Pozdrawiam. Proszę moderatora O ZAMKNIĘCIE TEMATU.