Nie mogę wejść na dobreprogramy.pl or inne strony, przekierowywuje mnie na google


(K Shuggaa) #1

Jak w temacie. Chciałem odwiedzić waszą strone aby ściągnąc jakieś programy do czyszczenia komuptera gdyż zauważyłem, że moja jedna zakładka zmieniła ikonę na google, oraz na google zaczeło mnie przekierowywać. Niestety również na wasza stronę nie mogę wejść, przekierowywuję na google. Ściągnąłem różne programy, skanery itp, wydawało mi się, że bardziej kompa wyszczyścic nie mogłem lecz nadal mnie przekierowywuję. Z poziomu safemode windowsa 8.1, udało mi się wejść na waszą stronę/forum i zamieścic ten temat.

 

 

zamieszczam logi. 

 

http://www.wklej.org/id/1668679/

http://www.wklej.org/id/1668680/

 

http://www.wklej.org/id/1668682/

http://wklej.org/id/1668699/

 

 


(rgabrysiak) #2

Shuggaa na forum piszemy w języku polskim, czyli korzystamy z polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż).


(krzych5610) #3

Shuggaa - przełącz klawiaturę ma polski programisty i popraw zgodnie z życzeniem.


(K Shuggaa) #4

fixlog http://wklej.org/id/1669144/

 

nowe logi

http://wklej.org/id/1669146/

http://wklej.org/id/1669147/

 

obawiam się, że już to robiłem i nie przyniosło to żadnych skutków.

Na innym forum, ktoś napisał, że mam zainfekowany router. Bodajże w jednym z logów ma być podany amerykański adres DNS. Zalogowałem się do routera, przywróciłem jego ustawienia. Adresów DNS zmienić nie mogę gdyż blokuję taką możliwość mój  dostawca (SKY w UK) ale w ustawieniach routera, wyświetlają się poprawnę adresy DNS.

Przeskanowałem komputer wszystkim czym mogłem. W pewnym momencię wydawało się, że problem zniknął ale tylko na chwilę najwyraźniej.  

Zauważyłem również, że problem sięga głębiej. Nie jest to tylko przekierowywanie stron. Internet czasami nie odpowiada, gdy pinguje servery jest odpowiedź ale nie którę strony sie po prostu nie ładują. Również wiekszośc gier online nie działa w pewnym sensie, albo nie mogę sie zalogować albo nie łaczy z serwerem itp.

Chyba się poddaje i zrobię formata jutro.