Nie moge wejsc na strone i inne problemy

Mam internet w UPC. problemy:

  • okolo 30-60 razy dziennie moj komputer odmawia wspolpracy ze mna. W zaleznosci od tego w jakim jest nastroju. Mianowicie odlacza sie od sieci, ,twierdzac ze “przekroczylam limit czasu polaczenia” lub ze"brak polaczenia z serwerem" . Mam laptopa wiec latwo mi siegac po kabel z tylu i wyciagac i wkladac zeby odpalil mi internet. Jest to kabel usb. Czynnosc ta powtarzam jw. pisalam. 30-60x dzienniex wyciagniecie i wlozenie wtyczki to okolo 120 razy dziennie.Swietne zajecie. Az cudem jeszcze to gniazdko usb funkcjonuje. Samo odswiezanie strony nie pomaga zawsze.

Druga sprawa wyglada tak. Jak juz polacze sie z internetem ., wyskakuje mi okienko Error Connecting to Service i wydaje jakis dzwiek. Szumi. Poprostu sobie szumi ale po co? To nie wiem. Co mam z tym zrobic.? Malo tego. Ostatnio sie uparl i zlosliwie nie otwiera mi jednej strony pinnaclesports.com. Ktora jest niezbedna dla mnie, i bez tego nie moge pracowac. Stalo sie to nagle. Od kilku dni. I do tej pory nie dziala. Wyczyscilam ciasteczka, historie, nawet odinstalowalam firefoxa, i znow zainstalowalam, skanowalam komputer, . odznaczylam proxy, telepalam nim w trudnych dla siebie momentach. robilam duzo. Ale zabraklo mi cierpliwosci, a srodek na uspokojenie tez sie juz konczy. Prosze o pomoc. Najbardziej zalezy mi na tym pinnaclesports.com Dziekuje za wysluchanie

Proszę zmienić temat postu na konkretny i używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

Nie mam polskich znakow. Mam wersje XP angielska

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=123848 :?