Nie mogę wgrać MP4

Mam Taką MP4.

Jak podłączam ją do kompa przez USB 2.0 to wyświetla mi "Nie rozpoznano sprzętu" Na płycie mam MP3 Player Utilitles 4.07 jakiś konwerter, i jakiś ConsumerUptade Firmware. Jak to włączam to jeszcze muszę znaleźć jakiś plik .rfw, co to jest?

Pierwszy program służy do konwersji plików filmowych,a drugi do aktualizacji firmware.Spróbuj podłączyć do innego portu USB.

jak się kupuje takie dziadostwo to nic dziwnego że nie działa

Te, może jakieś uzasadnienie?!

Hevet-MP4 działa. Moja niewiedza, ale sam do tego doszedłem. :slight_smile:

dlaczego sądzisz że to dziadostwo?

Popieram :P.

Takie “MP4” to chłam produkowany gdzieś w szałasie w Chinach z wybrakowanych części.

tego czegoś nie można nazwać MP4…

czytaj było na forum dlaczego takiego szajsu nie kupować. Za tyle to można dostać w miarę dobrego Creative Zen…

Nie chcę nikogo bronić ale większość obecnego sprzętu produkowana jest w Chinach i niestety jakość nawet firmowego sprzętu też spadła.

no to jak poznać czy jakieś MP4 jest dobre, a nie produkowane w szałasie jak to nazwałes?

Bo dobre MP4 ma MARKĘ.

Też kupiłem no-name i się okazało, ze to jest totalna KLAPA.

Już jakość muzy na słuchawkach w moim E250 jest lepsza niż w tej MP4 :?

Złączono Posta : 04.08.2007 (Sob) 18:31

Wykryłem jeszcze coś.

Z tematu wynika, że chcesz wgrać plik MP4.

Poczytaj to:

Odtwarza pliki MP1 , MP2 , MP3 , WMA , WMV , ASF , WAV ,WAV , JPEG

Masz tu gdzieś MP4? :stuck_out_tongue:

1Prawdziwy multimedialny odtwarzacz (nie MP4) nigdy nie ma na obudowie napisu mp4.

2Jest zbudowany z dobrych materiałów (w “mp4” często materiały są kiepskie a części bardzo źle spasowane).

3Najważniejsze JAKOŚĆ DŹWIĘKU- porównaj odtwarzacz dobrej marki, czyli iRiver, iAudio, Apple iPod z jakimś nonamem lub Trekstorem albo mpowerem, które prezentują podobną jakość.

4"MP4" produkują, a raczej sprzedają ze swoim logiem tzw. firmy krzaki o najróżniejszych nazwach

poczytaj sobie artykuły o tych MP4 no-name :frowning: to zobaczysz dlaczego nie warto tego kupować

Jak wszystko, co powiesz tym 90% ludzi którzy kupują MP3 z Biedronki… hehe, lecą na kasę. Nie mam zamiaru wydawać kasy na MP4 z Creativa, czy tam IPoda… - Mi wystarczy to co mam, a uważam że nie jest taka zła.

ElektrO -Co Ty nie powiesz! Ja to wiem, jak każdy tu obecny :stuck_out_tongue:

BlackHowk - Masz coś jeszcze do zaśpiewania? :slight_smile:

Ktoś powiedział że mi nie wystarczy przeciętne? :smiley: [Choć ja uważam że nie przeciętne]

-Znajdź mi FIRMOWEGO iPoda albo Creativa za około 200zł z ekranem 2,4" TFT

Złączono Posta : 04.08.2007 (Sob) 22:41

Problem został rozwikłany, oczywiście SAMEMU, bo niektórzy wolą pisać o tym co to są dobre “MP4” Niż pomóc.

-Zapomniałem że nie mam sterowników do USB 2.0, po prostu nie wgrywałem. :mrgreen:

Meizu m6- firmowy bardzo dobry. Caszem warto gopłacic te 99zł

http://www.allegro.pl/item218886354_najlepszy_mp3_i_mp4_meizu_m6_1gb_gwar_la.html

Firma mi bardzo mało znana, pierwsze słyszę… Moja ma więcej FPS w filmach.

A co mówił kolega z avatarem od HP? :stuck_out_tongue:

O_o

w sygnaturce masz

O ile pamiętam to sterowniki do usb 2.0 wumagane są w starszych systemach