Nie mogę wgrać MP4

(walker123) #1

Mam Taką MP4.

Jak podłączam ją do kompa przez USB 2.0 to wyświetla mi "Nie rozpoznano sprzętu" Na płycie mam MP3 Player Utilitles 4.07 jakiś konwerter, i jakiś ConsumerUptade Firmware. Jak to włączam to jeszcze muszę znaleźć jakiś plik .rfw, co to jest?

(Jacek Bydgoszcz) #2

Pierwszy program służy do konwersji plików filmowych,a drugi do aktualizacji firmware.Spróbuj podłączyć do innego portu USB.

(Kubekster) #3

jak się kupuje takie dziadostwo to nic dziwnego że nie działa

(walker123) #4

Te, może jakieś uzasadnienie?!

Hevet-MP4 działa. Moja niewiedza, ale sam do tego doszedłem. :slight_smile:

(Goodprogram) #5

dlaczego sądzisz że to dziadostwo?

(Elf258) #6

Popieram :P.

Takie "MP4" to chłam produkowany gdzieś w szałasie w Chinach z wybrakowanych części.

(piotrekplay) #7

tego czegoś nie można nazwać MP4..

czytaj było na forum dlaczego takiego szajsu nie kupować. Za tyle to można dostać w miarę dobrego Creative Zen...

(Jacek Bydgoszcz) #8

Nie chcę nikogo bronić ale większość obecnego sprzętu produkowana jest w Chinach i niestety jakość nawet firmowego sprzętu też spadła.

(Goodprogram) #9

no to jak poznać czy jakieś MP4 jest dobre, a nie produkowane w szałasie jak to nazwałes?

(Artur Dirtydancing) #10

Bo dobre MP4 ma MARKĘ.

Też kupiłem no-name i się okazało, ze to jest totalna KLAPA.

Już jakość muzy na słuchawkach w moim E250 jest lepsza niż w tej MP4 :?

Złączono Posta : 04.08.2007 (Sob) 18:31

Wykryłem jeszcze coś.

Z tematu wynika, że chcesz wgrać plik MP4.

Poczytaj to:

Odtwarza pliki MP1 , MP2 , MP3 , WMA , WMV , ASF , WAV ,WAV , JPEG

Masz tu gdzieś MP4? :stuck_out_tongue:

(Elf258) #11

1Prawdziwy multimedialny odtwarzacz (nie MP4) nigdy nie ma na obudowie napisu mp4.

2Jest zbudowany z dobrych materiałów (w "mp4" często materiały są kiepskie a części bardzo źle spasowane).

3Najważniejsze JAKOŚĆ DŹWIĘKU- porównaj odtwarzacz dobrej marki, czyli iRiver, iAudio, Apple iPod z jakimś nonamem lub Trekstorem albo mpowerem, które prezentują podobną jakość.

4"MP4" produkują, a raczej sprzedają ze swoim logiem tzw. firmy krzaki o najróżniejszych nazwach

(Kubekster) #12

poczytaj sobie artykuły o tych MP4 no-name :frowning: to zobaczysz dlaczego nie warto tego kupować

(walker123) #13

Jak wszystko, co powiesz tym 90% ludzi którzy kupują MP3 z Biedronki... hehe, lecą na kasę. Nie mam zamiaru wydawać kasy na MP4 z Creativa, czy tam IPoda... - Mi wystarczy to co mam, a uważam że nie jest taka zła.

ElektrO -Co Ty nie powiesz! Ja to wiem, jak każdy tu obecny :stuck_out_tongue:

BlackHowk - Masz coś jeszcze do zaśpiewania? :slight_smile:

Ktoś powiedział że mi nie wystarczy przeciętne? :smiley: [Choć ja uważam że nie przeciętne]

-Znajdź mi FIRMOWEGO iPoda albo Creativa za około 200zł z ekranem 2,4" TFT

Złączono Posta : 04.08.2007 (Sob) 22:41

Problem został rozwikłany, oczywiście SAMEMU, bo niektórzy wolą pisać o tym co to są dobre "MP4" Niż pomóc.

-Zapomniałem że nie mam sterowników do USB 2.0, po prostu nie wgrywałem. :mrgreen:

(Elf258) #14

Meizu m6- firmowy bardzo dobry. Caszem warto gopłacic te 99zł

http://www.allegro.pl/item218886354_najlepszy_mp3_i_mp4_meizu_m6_1gb_gwar_la.html

(walker123) #15

Firma mi bardzo mało znana, pierwsze słyszę... Moja ma więcej FPS w filmach.

A co mówił kolega z avatarem od HP? :stuck_out_tongue:

(Elf258) #16

O_o

w sygnaturce masz

O ile pamiętam to sterowniki do usb 2.0 wumagane są w starszych systemach