Nie mogę włączyć ani naprawic (r) kompa!

Przeresetowałem kompa, bo instalowałem stery do procka (mało ważne), i podczas uruchamiania pisze, że wystąpił błąd jakoś w Windows/system32/system i żebym włożył plytke windowsa i wcisnął r…robie jak każą wciskam “r” włącza się konsola, i mam wybrac ktora instalacje windowsa chcę naprawiać. Wybieram 1(bo jedna jest) i…BSOD(niebieski ekran) i błąd System_Registry albo Registry_system ! I nie mogę ani kompa sformatowac ani włączyć !!

Padł Ci system.

Wejdz do BIOSu ustaw botowanie z płyty, włóż płytę instalacyjną z Windowsem lub Linuxem.

Powinien Ci się odpalić instalator. NIe naprawiaj systemu tylko zainstaluj nowa kopie.

Powinno podziałać.

Pozdro Crop

FWiOO

Rzecz w tym ze nie moge zainstalwoac noweg systemu !!

Witam!

Napisał Ci kolega, że nie masz wybierać R tylko nową instalację. Odpali się Instalator Windows i będziesz miał możliwość formatowania dysku, względnie zdjęcia i założenia na nowo partycji.

No to wam właśnie mówię, że nie mogę ani naprawci ANI ZROBIC NOWEJ INSTALACJI NIC ! Wchodzi tylko główny ekran gdie wybieram naprawe, nowa instalaje albo wysjcie…podczas ladowania instalatora ( na dole CHBYA pisze wtedy “szukanie biezacych instalacji” - nie jestem pewnien bo to chwila jest ) ryps i niebeiski ekran i bład System_registry, tak samo jak robie naperawe ! ni w tę, ni we wtę

zanieś dysk twardy do kolegi podepnij jako slave u niego normalnie będziesz juz mógł przez system sformatowac całość i gotowe u siebie przynosisz i instalujesz na pustym dysku nowiutki system operacyjny.

Sformatuj dysk np. GPartedem.

miałem to samo ma starym kompie i zrobiłem to samo co mówili panowie wyżej i luzik :mrgreen:

A ja zrobilem jtak jak mi wpowiezdial koles ze sklepu ( plyta win98 - FDISK ) i teraz zmaist 250 GB indows widzi tylko 127 xD i mam jedna partycje 127 GB XD

to teraz odpal boot z xp i zainstaluj system, usuń partycje i załóż na nowo… powinieneś mieć te 250gb :slight_smile:

Nie widzi 2. Widzi tlyko jedna partycje ta 127 gb …a w windowsie z moim komputerze mam 2 partycje wow :stuck_out_tongue: Nieznane sa wyroki Billa Gate’sa