Nie moge włączyć Centrum zabezpieczeń

Witam, od dawna po uruchomieniu pewnego pliku mam wyłączoną Usługę Centrum Zabezpieczeń. Pisze że jest wyłączona i nie moge jej włączyć to samo mam z aktualizacją systemu Windows Vista także nie moge go aktualizować.

Na dzień dobry ściągnij sobie skaner- szczepinkę Dr Web - http://www.dobreprogramy.pl/DrWEB-CureI … 12976.html

i zrób pełne skanowanie systemu - komputera . Następnie programem CCleaner przeczyść rejestr systemowy…

Dopiero po tych czynnościach :

a. Kliknij przycisk “Start”

b. Wybierz opcję “Uruchom”

c. W pole “Otwórz:” wpisz “services.msc”

d. Uruchomi się okienko “Usługi”

e. Znajdź na liście usługę “Centrum zabezpieczeń”, kliknij na niej dwa razy

f. Zmień opcję “Tryb uruchomienia” na “Automatycznie (opóźnione uruchomienie)”

g. Wciśnij przycisk “Zastosuj”

h. Wciśnij przycisk “Uruchom”

i. Restart kompa…

W usługach nie ma Centrum Zabezpieczeń.

Przed uruchomieniem poniższych narzędzi odinstaluj (jeśli posiadasz) wszelkie programy tworzące wirtualne napędy (Daemon Tools, Alcohol itp.) oraz usuń instalowany przez nie sterownik SPTD narzędziem SPTDInst z opcji Uninstall (jeśli będzie zszarzałe, to OK).

Pokaż logi z narzędzi:

:arrow: OTL

Przestawiasz w nim Processes, Modules i Services na All oraz wklejasz w dolne białe okienko Custom Scans/Fixes :

Klikasz Run Scan.

:arrow: System Repair Engineer

:arrow: GMER

(Na Windows Vista i 7 uruchamiamy programy z menu Uruchom jako Administrator… ).

Zawartość logów wklejasz na wklej.org, wklej.to lub nopaste.pl, a w poście dajesz link.

Matevos6 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Oto logi: OTL, SREng

GMER po uruchomieniu go jako administrator zacina się oraz system nadaje się tylko do Restartu ponieważ nie reaguje na nic.

hej mam problem z centrum zabezpieczen miałem trojana “live seciurity platinum” jakos go usunołem…

teraz niemoge właczyc centrum zabezpieczen

moze mi ktos pomóc??