Nie moge włączyć gimp'a

Witam, jestem tutaj swieżym użytkownikem i miałem problem więc jeden kolega polecił mi te forum ponieważ mówił że jak mi tu nie pomogą to musze formata robić, liczę na waszą pomoc :slight_smile: . jak widać po temacie nie działa mi gimp nie wiem dlaczego i przez co… to było tak byłem u wujka z miesiąc wróciłem se do domu i chciałem włączyć gimpa jak się włączył to wyskoczyło okienko że wystąpił problem z aplikacją gimp2-6 exe… i zostanie ona zamknięta a treśc jest taka: " Jeżeli jesteś w trakcie pracy, informacj, nad którymi pracujesz, mogły zostać utracone" więc wziołem “kliknij tutaj” aby uzyskać więcej informacji o błedzie a oto treść:

Sygnatura błędu.


AppName: gimp-2.6.exe AppVer: 0.0.0.0 ModName: libcairo-2.dll

ModVer: 0.0.0.0 Offset: 0001e33d

Robiłem reinstala pare razy, oczywiście jak usunąłem gimpa to też wszystkie jego pliki z program files i moich dokumentów itp usunołem też… próbowałem z inną wersja i też nie działa. Plss. błagam was o pomoc.

Zdanek385 , proszę zapoznać się z tym tematem:

viewtopic.php?f=2&t=394978

oraz poprawić tytuł wątku na konkretny (bez zbytecznych “problemów”, “pomocy”)

Zignorowanie prośby topic :arrow: Śmietnik

Odinstaluj program, przeczyść rejestr CCleaner’em i spróbuj zainstalować ponownie.

Ehh mam od pół roki ccleaner a nie wpadłem na ten pomysł ale i tak nic nie pomogło były błedy naprawiłem pózniej zainstalowałem i to samo włączy sie bład i wyłączy. i jak jest zainstalowany gimp i biore ccleaner to wyskakuje taki problem z rejestru

Problem: brakujące odniesienie MUI

Dane: C:\DOCUME~1\ZDANOW~1\USTAWI~1\Temp\is-370PD.tmp\gimp-2.6.10-i686-setup-1.tmp

Klucz rejestru: HKCU\Software\Microsoft\Windows\ShellNoRoam\MUICache

Spróbuj odinstalować programem Revo Uninstaller 1.89, poprawić Ccleanerem, zrestartować kompa, pobrać nową instalke i próbować instalować.

…w trybie awaryjnym.

Niestety nie pomogło :/. Ciągle ten sam błąd jak włącze gimpa.

Jaki system?

Windows XP

A co to jest ta dllka: libcairo-2.dll

http://pl.wikipedia.org/wiki/Cairo_(grafika_wektorowa