Nie mogę włączyć komputera

Witam. Mam taki problem jak w tytule. Komputer owszem załączy sie otworzy tą pierwszą strone z danymi kompa i dalej już nic nie robi. Wentylatory chodzą sygnał, żę komputer się włącza jest ale na tej stronie stoi. Nie mogę wejść nawet na Bios. Wyciagnęłam też Bios na pare godzin i też nie pomogło. Czy ktos mógłby mi doradzić co może być tego przyczyną i jak to naprawić? (wyłaczył się podczas rozmowy przez skyp i już sie nie włączył)

Czy słychac jakieś “komunikaty dźwiekowe” z testu POST?

Jeśli tak, to jakie? Przysłuchaj się dokładnie i potem jeśli to mozliwe podaj tutaj z danymi producenta płyty głownej i biosu.

Możesz także załączyć screen z tym ekranem, moze wyswietla tam jais komuniakt błędu którego Ty nie dostrzegasz lub po prostu, sorry ale nie rozumiesz? :wink:

ID płyty głównej 02/04/2005-K8T800Pro-823-6A7L1PADC-00 Nazwa płyty głównej Epox EP-8HDAI Pro / 8HDAJ ProRealtek ALC655 @ VIA AC’97 Enhanced Audio Controller ne wiem czy dokładnie o to chodzi bo orłem z komputerów nie jestem. Przy włączeniu jest “pi” tak ja normalnie załączał by sie, wentylatorki chodza, “pi” do stacji dysku tez robi otwiera strone z danymi i dalej się nie ruszy. Jedno co zauwayłam na tej stro nie nieprawidłowe to, to że na dole w tam gdzie pisze Chassis FAN- RPM jest wartość zero