Nie mogę włączyć systemu

Witam

Zdobyłem ostatnio komputer Fujitsu Siemens Scenic T.

Gdy go uruchamiam, pojawia sie komunikat o nieprawidlowym uruchomieniu systemu windows. ](*,)

Kiedy wybieram obojetnie jaki system do uruchomienia robi sie restart i znowu pojawia sie to samo.

Z góry dzięki !

Uszkodzony Win,sprawdż,czy masz partycję recovery,powinna być w necie instrukcja odzyskiwania systemu dla twojego laptopa,odzyskiwanie to może się aktywować po jednoczesnym wciśnięciu jakiejś kombinacji klawiszy

,gdy masz jakieś ważne dane,skombinuj jakąś dystrybucję LiveCD Linuxa,np.Ubntu,aby za jej pomocą zgrać je na pendrive,wygląda na to,że trzeba reinstalować system,mógł nawet paść twardy dysk

lol3kpl , Podaj najpierw jaki jest system na tym sprzęcie?

Na początek wykonaj to:

Jak włączysz komputer to naciskaj ‘‘F8’’ i jak się pojawi lista z trybami awaryjnymi to wybierz tryb:

‘‘Wyłącz automatyczne uruchamianie po awarii’’ , i jeżeli po wybraniu tego trybu pojawi się BSOD to zrób mu zdjęcie i wstaw do tematu , lub spisz dokładne informacje o błędzie.

PS.

A jeżeli nie masz na tym sprzęcie żadnych potrzebnych danych to zamiast się męczyć w naprawianie tego systemu to najlepiej od razu wykonać reinstalacje systemu.

Na tym kompie jest zainstalowany xp ale wsadzilem inny dysk z win 2000 i dzieje sie to samo.

Sądze że to nie jest problem z systemem czy dyskiem twardym.

Takich rzeczy się nie robi , zazwyczaj na 99% jest tak że system zainstalowany na jednym sprzęcie nie odpali na innym sprzęcie.

Wykonaj to co już napisałem w tym temacie bo ewidentnie mi się wydaję że na pewno jest to wina uszkodzonych plików systemowych.

To ciekawe bo ja już kilka razy tak zrobiłem “odświeżająć” komus komputer

Pisze że windows nie zostal normalnie uruchomiony i że mam wybrać między

Tryb awaryjny

Tyb awaryjny z obsługą sieci

Tryb awaryjny z wierszem polecenia

Uruchom ostatnią dobrą konfiguracje

Urucho system windows normalnie

Wybieram obojetne co i robi sie restsart

To miałeś szczęście bo mi np. nigdy nie udało sie czegoś takiego zrobić bez ingerencji w sterowniki CHIPSET po za tym dziękuje za takie odświeżenie systemu który został zainstalowany na innym sprzęcie.No i masz przykład w tym temacie Windows 2000 zainstalowany na innym sprzęcie nie odpala na tym , dalej to dla Ciebie takie ciekawe?

Autor. Napisałem Ci przecież żebyś naciskał F8 i z listy wybrał to co już napisałem , czytać nie umiesz czy co?!Czy Ty masz w ogóle płytkę z systemem Windows XP ?