Nie mogę wpisac literki "ć"- Acer Aspire

Mam problem z wpisywaniem literki “ć”. Kiedy wpisuję kombinację Alt+c to nic nie wyskakuje. Czytałem już wiele na ten temat, ale instrukcje które wyczytałem całkowicie nie pasują do mojego problemu np. taka :

Sposób to wyłączenie usługi Ati HotKey Poller…

Start>>Uruchom wpisz msconfig i na zakładce Usługi odznacz:

Ati HotKey Poller

Ati Smart

a w zakładce Uruchamianie odznacz:

CLIStart

Zapisz ustawienia i zrób restart.

Otóż nie mam mam w ogóle takich opcji jak Ati HotKey Poller, Ati Smart, jak również w zakładce ‘‘Uruchamianie’’ nie mam też CLIStart :(:(:frowning:

korzystasz Catalyst Control Center jak nie to odinstaluj to i zainstaluj same sterowniki, podczas instalacji wybierając opcje zaawansowanej instalacji i odznacz tą pozycje

Strasznie niejasno napisałeś

Tą pozycję?? Znaczy jaka pozycję???

Po drugie to nie mogę odinstalowac tego o czym wspomniałeś, nie ma opcji ‘‘Odinstaluj’’ takiej jaka jest w innych programach tylko jest ‘‘Zmień’’ i ‘‘Napraw’’. Zobacz na załączonym niżej zdjęciu.

31f8d743521b1d61m.jpg

Witaj

Miałem podobny problem, rozwiązaniem jest:

  • wejdź do ATI Catalyst Control Center w trybie advance ( możliwe iż działa w trybie basic również jednak nie sprawdzałem )

  • z górnego menu wybierasz hotkeys a następnie hotkeys manager

  • tam odznaczasz ptaszka przy skrócie Ctrl+Alt+C ewentualnie edytujesz go dwuklikiem na inny

  • po kłopocie

Daj znać czy zadziałało.

Pozdraiwam

…ale ja nie moge wejsc tam w takim trybie… pisalem wczesniej ze nie mam tam zadnej opcji typu ‘‘hotkeys’’ ani zadnej innej o ktorej juz pisano. Czy naprawde nie moze nikt mi pomoc:(:frowning:

Nie mam zadnego gornego menu, nie mam zadnego tam hotkeys ani hotkeys manager

mam identyczny kłopot i nic nie działa i też przydałaby się pomoc :slight_smile: bo dużo piszę na kompie i to strasznie wkurza. i też proszę o dokładne instrukcje kroczek po kroczku :lol:

Minuena - np.ostatni post w tym linku:

http://komputery.katalogi.pl/Brak_liter … 48592.html

Niestety, ja nie mam tam takich opcji. Kazdy pisze ogolnie o jakis ‘‘hotkeys’’ a ja nie mam tego jak klikne na ATI. Czy naprawde nikt nie wie jak to zrobic. Nizej zalaczam screena, na ktorym widac, ze nie mam takich opcji, o ktorych wczesniej byla mowa.

654ae60c19e99579m.jpg

napisz co Ci się uruchamia z systemem ( msconfig -> uruchamianie)

To sie uruchamia:

6ab2e0fc04c8e32fm.jpg

na tym screenie nie widać wszystkiego co się włącza

bambusik , pochwal się jeszcze tym, co jest na górze tej listy.

167ef4a91b0ea9b4m.jpg

Hotkey Detective 2 program pozwala na podgląd i edycję skrótów klawiaturowych http://www.jfwlite.com/hotkeyd.zip

:slight_smile:

Dzięki wam :):):slight_smile: Już się cieszę literką ‘‘ć’’ :):slight_smile: Pozdrawiam ććććc

Dodane 21.03.2009 (So) 21:05

Dzięki wam :):):slight_smile: Już się cieszę literką ‘‘ć’’ :):slight_smile: Pozdrawiam ććććc

Dodane 21.03.2009 (So) 21:07

Dzięki wam :):):slight_smile: Już się cieszę literką ‘‘ć’’ :):slight_smile: Pozdrawiam ććććc

who me pomoze do moich nie dziljcych klwiszy ? viewtopic.php?f=2&t=319508&p=2104346#p2104346

tylko że mi się nic nie pojawia, ci po prostu nie ma…