Nie moge wyciagnac karty graficzej

Wlasnie dostalem w swoje rece nowa karte graficzna (opis) i nie moge wyciagnac starej odbezpieczam ja (takie cos zeby karta nie wypadla) odkrecam srube i nic. Lekko wyskakuje i dalej nie moge jej wyciagnac. Jakby cos ja nadal blokowalo ale w kompie nie ma nic takiego :((

Postaw komputer na boku tak, abyś miał lepszy dostęp do karty.

Przyjrzyj się jeszcze raz dokładnie, czy coś nie blokuje.

Może wystarczy użyć trochę więcej siły :?

Tylko z umiarem oczywiście.

Musisz po prostu wszystko uważnie zrobić sam.

My ci tu już nie pomożemy :wink:

gokufsj jaka to karta grafcizna? Z podpisu wynika, że masz port AGP a w nim nie spotkałem się z żadnym zabezpieczenim przed wysyunięciem się karty…

pewnie masz zabezpieczenie agp :wink: istrukcja od plyty, czytaj i rob, i nic na sile, bo cos uszkodzisz :smiley:

z prawej strony portu agp, powinno byc zabezpieczenie jesli takowe masz, podaj model mobo?

Złączono Posta : 04.08.2006 (Pią) 16:08

McDracullo moje DFI ma :slight_smile: i wiekszosc mobo rowniez :expressionless:

Mam plyte Asus K8V-X Se i jak juz pisalem odblokowalem ta zabezpieczenie plyty glownej

Ja przy karcie grafiki mam taki pstryczek.

Jeśli się go zatrzaśnie to nie najmniejszych szans na wyciągnięcie karty.

Jest on bardzo blisko płyty głównej więc jest prawie niewidoczny.

Przyjrzyj się dokładnie ja to wygląda bo coś na pewno musi blokować.

PS. a śrubki od obudowy komputera odkręciłeś? :lol:

Srubki odkrecone, blokada plyty glownej odbezpieczona, karta kawalek wyskoczy i na tym koniec dalej isc nie chce :frowning:

moze nie do konca zabezpieczenie odbezpieczyles :slight_smile: , zobacz czy karta o cos nie zachacza ;>

Nie ma takiej możliwosci że nie wyjdzie, u kumpla wymieniałem na tej samej płycie bez problemu.Jedynym zabezpieczeniem jest ten śmieszny pstryczek na końcu portu AGP. Zanim wyciągniesz karte naciskasz go do samego dołu wtedy koniec karty sam wyskoczy, potem tylko chwycić i pociągnąć trzeba do tego jednak sporo siły bo samo sie nie wysunie.

Juz zrobilem okazalo sie ze problem lezy w karcie :lol: zle rozmieszczenie wyjsc powodowalo zachaczanie o obudowe. Prosze modów o zamkniecie tematu.

agp ma zabezpieczenia przed wysunięciem sie karty!