Nie mogę wyłączyc kompa

Klikam WYŁĄCZ a laptop się nie wyłącza. Czasami reaguje na tą komendę, a czasami nie. Zupełnie nie wiem od czego to zależy. Muszę go odłączac kablem albo przyciskiem. Myślałam, że mam jakiegoś wirusa, ale wszystko jest ok. Mam windows Xp professional i podłaczenie do internetu przez Livebox TP. W autostarcie mam progam sieciowy do Sagem Wi Fi USB adapter, czy to możliwe że przez to? Nie znam się zupełnie, proszę o pomoc. :shock:

może to być przez antywirusa, antyszpiega, peer guardian lub inny program. Powyłączaj programy w trayu ręcznie i wtedy zobacz czy się zamyka. Jak się zamknie cacy to znaczy, że wina któregoś programu

pech;] to moze format??

pech;] to moze format??

tak rozwiązanie niezawodne. :mrgreen:

Klikam WYŁĄCZ a laptop się nie wyłącza. Czasami reaguje na tą komendę, a czasami nie. Zupełnie nie wiem od czego to zależy. Muszę go odłączac kablem albo przyciskiem. Myślałam, że mam jakiegoś wirusa, ale wszystko jest ok. Mam windows Xp professional i podłaczenie do internetu przez Livebox TP. W autostarcie mam progam sieciowy do Sagem Wi Fi USB adapter, czy to możliwe że przez to? Nie znam się zupełnie, proszę o pomoc.

Poczytaj tu.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=77469

Pokombinował z wyłączeniem programów ręcznie i mi się wyłacza :-). Chyba mi Ad Watch Ad Aware Se Profesional blokuje. Myślałam, że jakiś bardziej poważny problem. Na razie jest ok. Dzięki :multi: