Nie mogę wyłączyć Przekazywania połączeń (siemens c65, Era)

Witam

Tak jak w temacie … Jeżeli wybiorę opcję wyczyść wszystkie niby znika zaznaczenie przy wszystkich pozycjach ale po zakończeniu połączenia dalej się wyświetla komunikat “Przeniesienie aktywne”. Gdy wybiorę opcję “Sprawdź stan” na nowo się pojawia zaznaczenie przy “Niedostępny” i “Zajęty”.

Byłbym wdzięczny za pomoc

Też mam Siemensa C65 i nigdy mi sięto nie zdarzało. Nieraz nie idzie wysyłać SMS. To pewnie coś od siecie, albo masz coś uszkodzone w telefonie

Ale wszystko poza tym detalem jest w porządku . Dodam że na Erę przesiadłem się wczoraj , a problem pojawił się w momencie gdy owe przekierowanie włączyłem … a co do twojego telefonu to może masz wadliwe oprogramowanie ?

A nie prościej zadzwonić do BOKu operatora i zapytać się czy faktycznie to przekierowanie jest aktywne?.. wtedy będziemy wiedzieć czy to wina telefonu czy operatora…

Jednak fałszywy alarm … ale nadal pozostaje irytujący napis “Przeniesienie aktywne”. Czy wie ktoś jak go zlikwidować ?

Spróbuj ##002# i zielona słuchawka.

Albo powrót do ustawień fabrycznych

Niestety nic nie pomogło … nawet przywrócenie kopi bezpieczeństwa nie zlikwidowało problemu … będę się musiał do tego komunikatu przyzwyczaić :evil:

Masz kabel do phona? Jeśli tak to pobierz ze strony producenta oprogramowanie do komórki i sobie zainstaluj. Tam na stronie pisze jak to zrobić krok po kroku. Siemens przygotował bardzo fajny instalator softów więc nawet jak pierwszy raz na oczy kompa widzisz to sobie poradzisz;]

http://www.benq-siemens.pl

Skoro są tutaj znawcy to jakie jest najlepsze oprogramowanie do tego fona ? Czytałem że po wymianie oprogramowania możliwe jest nawet odtwarzanie filmów …

Ja zawsze zalecam zaktualizowanie do najnowsze wersji wydane przed producenta. W najnowszym sofcie wydanym przez Siemensa do C65 faktycznie można odtwarzać filmy;]

Ale jaka jest dokładnie najnowsza wersja ? bo jak zassam wg tych parametrów co karzą zanotować to chyba będę mieć dokładnie to samo …

na wszelki wypadek moje parametry …

Product C65

SW-Version 56

Variant A 403

Napiszcie czym mam się sugerować wybierając oprogramowanie na przyszłość

Pozdrawiam Tabcin

Złączono Posty : 20.01.2007 (Sob) 17:07

Acha i jeszcze jak mam sprawdzić jaki mam dokładnie kabel … kupowałem na allegro więc nie wiem jak się dokładnie nazywa i czy mogę za jego pomocą zmienić oprogramowanie :oops:

Jeśli masz oprogramowanie w wersji 56 to to jest obecnie najnowsze oprogramowanie, więc jesli być pobrał takowe i zainstalował to nic nowego nie uzyskasz, możesz jedynie naprawić jakieś luki (np o tym przeniesieniu).

Aby sprawdzić oznaczenie kabla podłącz go do telefonu, wprowadź *#06# , kliknij “więcej” i w polu “Acc.” pisze oznaczenie kabelka.

Elo

I tak bym nie wymienił softa ponieważ "Uwaga: kabel DCA-540 (port USB –> port USB) NIE jest obsługiwany. " a ja właśnie ten kabelek posiadam.

Dzięki za chęci … jakoś się przyzwyczaję

Pozdro for all