Nie moge wypalić obrazów na płytke DVD

(Siaryx) #1

Nazbierało mi się kilka obrazów i chciałem je sobie wypalić na jednej płytce DVD. Niestety, programy których używam (CDburnerXP i DEEP BURNER) nie chca tego zrobić. Zaznaczam folder i próbuje go wkleić do listy wybranych do wypalenia i nie dziala. Jakby nie widział tego folderu. Dzieje się to tylko z tym folderem zawierającym obrazy płyt. Co robic? Plizzz poradzcie coś...

(Tomasz Paziewski) #2

jeśli masz windows xp, to prawym na folderze, wyślij do stacja dysków(czy coś takiego). pokaże ci się dymek że pliki oczekują na zapisanie. klikasz na niego otwiera ci sie folder. w tym folderze klikasz na puste miejsce i klikasz zapisz te pliki na dysku cd i postępujesz w/g komend

(Siaryx) #3

mam windows XP, ale po kliknięciu prawym na folderze nie mam opcji wyslij do dysku...

(Gugu007) #4

Obraz płyty (np. .iso) możesz traktować jako zwykłe dane i zapisać ten plik jak każdy inny na płycie dodając inne pliki czy obrazy w miarę wolnego miejsca.

Jeżeli jest to jednak płyta bootująca to należy wypalic ją jako obraz dysku, aby można było z takiej płyty wystartować kompa. Wtedy możesz na jednej płycie o odpowiedniej wielkości nagrać tylko jeden obraz, chyba że pobawisz się w edycję obrazu przed wypaleniem.:mrgreen:

(Tomasz Paziewski) #5

a masz wyślij do? musisz mieć tam znajdź Stacja dysków...(nie pisze dalej bo jest wcześniej)

(Siaryx) #6

no wlasnie tak probuje zrobic ale sie nie daje:). nie wiem czemu ale akurat z tym folderem zawierającym obrazy mam problem.

(Tomasz Paziewski) #7

czyli prwaoklik > wyślij do > stacja dysków prościej się nie da

Złączono Posta : 09.02.2007 (Pią) 11:33

a jaka to nagrywarka?(jakiej firmy)

jaka płyta?(też jakiej firmy)

(Siaryx) #8

no wlaśnie moge tylko wysłać na: pulpit, skompresować, do mejla, do moich dokumentów - ale nie do stacji dysków.

(Tomasz Paziewski) #9

a w moim komputerze jest ta nagrywarka widoczna?

(Siaryx) #10

moze dlatego,ze mam ang windows?

(Tomasz Paziewski) #11

ale masz w tym moim kopmuterze ta nagryware??

Złączono Posta : 09.02.2007 (Pią) 11:42

wersja jezykowa nie ma znaczenia a i jedno pytanko jeszcze: próbujesz nagrać na koncie administratora?

(Siaryx) #12

pewnie,ze mam i wypaliłem juz duzo płyt ale za chlere tego jednego folderu nie chce mi wrzucić na liste do wypalenia

(Tomasz Paziewski) #13

a kliknij na ten obraz dwukrotnie

(Siaryx) #14

tak, jestem na koncie administratora, nie wiem jaka dokladnie jest to nagrywarka. Uzywam laptopa Toshiba i chce wypalic na płytke DVD Dysan'a.

(Tomasz Paziewski) #15

no ale kliknij na ten obraz dwukrotnie

(Siaryx) #16

ale co to może pomóc - zresztą tych obrazów jest kilka. Ale nie przyekraczają 3GB.

(Tomasz Paziewski) #17

ale cos pokazalo sie?jaka maja ikonke

Złączono Posta : 09.02.2007 (Pią) 11:52

masz gg? to mozemy na nim pisac