Nie moge wypalić obrazów na płytke DVD

Nazbierało mi się kilka obrazów i chciałem je sobie wypalić na jednej płytce DVD. Niestety, programy których używam (CDburnerXP i DEEP BURNER) nie chca tego zrobić. Zaznaczam folder i próbuje go wkleić do listy wybranych do wypalenia i nie dziala. Jakby nie widział tego folderu. Dzieje się to tylko z tym folderem zawierającym obrazy płyt. Co robic? Plizzz poradzcie coś…

jeśli masz windows xp, to prawym na folderze, wyślij do stacja dysków(czy coś takiego). pokaże ci się dymek że pliki oczekują na zapisanie. klikasz na niego otwiera ci sie folder. w tym folderze klikasz na puste miejsce i klikasz zapisz te pliki na dysku cd i postępujesz w/g komend

mam windows XP, ale po kliknięciu prawym na folderze nie mam opcji wyslij do dysku…

Obraz płyty (np. .iso) możesz traktować jako zwykłe dane i zapisać ten plik jak każdy inny na płycie dodając inne pliki czy obrazy w miarę wolnego miejsca.

Jeżeli jest to jednak płyta bootująca to należy wypalic ją jako obraz dysku, aby można było z takiej płyty wystartować kompa. Wtedy możesz na jednej płycie o odpowiedniej wielkości nagrać tylko jeden obraz, chyba że pobawisz się w edycję obrazu przed wypaleniem.:mrgreen:

a masz wyślij do? musisz mieć tam znajdź Stacja dysków…(nie pisze dalej bo jest wcześniej)

no wlasnie tak probuje zrobic ale sie nie daje:). nie wiem czemu ale akurat z tym folderem zawierającym obrazy mam problem.

czyli prwaoklik > wyślij do > stacja dysków prościej się nie da

Złączono Posta : 09.02.2007 (Pią) 11:33

a jaka to nagrywarka?(jakiej firmy)

jaka płyta?(też jakiej firmy)

no wlaśnie moge tylko wysłać na: pulpit, skompresować, do mejla, do moich dokumentów - ale nie do stacji dysków.

a w moim komputerze jest ta nagrywarka widoczna?

moze dlatego,ze mam ang windows?

ale masz w tym moim kopmuterze ta nagryware??

Złączono Posta : 09.02.2007 (Pią) 11:42

wersja jezykowa nie ma znaczenia a i jedno pytanko jeszcze: próbujesz nagrać na koncie administratora?

pewnie,ze mam i wypaliłem juz duzo płyt ale za chlere tego jednego folderu nie chce mi wrzucić na liste do wypalenia

a kliknij na ten obraz dwukrotnie

tak, jestem na koncie administratora, nie wiem jaka dokladnie jest to nagrywarka. Uzywam laptopa Toshiba i chce wypalic na płytke DVD Dysan’a.

no ale kliknij na ten obraz dwukrotnie

ale co to może pomóc - zresztą tych obrazów jest kilka. Ale nie przyekraczają 3GB.

ale cos pokazalo sie?jaka maja ikonke

Złączono Posta : 09.02.2007 (Pią) 11:52

masz gg? to mozemy na nim pisac