Nie mogę wysłać wiadomości za pomocą Outlook Express

Założyłem sobie nową tożsamość w Outlook’u. Mam konto na neostradzie i teraz założyłem sobie nową tożsamość w tym programie, to konto jest z interii i teraz nie chce mi wysłać wiadomości:( Taki błąd się pojawia:

Nie można wysłać wiadomości, ponieważ jeden z odbiorców został odrzucony przez serwer. Odrzucony adres e-mail to: „marekpatyk@neostrada.pl”. Temat '', Konto: 'poczta.interia.pl', Serwer: 'poczta.interia.pl', Protokół: SMTP, Odpowiedź serwera: '554 : Client host rejected: Access denied', Port: 25, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Błąd serwera: 554, Numer błędu: 0x800CCC79

si@tk@rz

Zobacz tutaj

Pozdrawiam

Problem wynika z nieprawidłowej konfiguracji programu pocztowego. Jeśli to Outlook Express, w menu ‘Narzędzia’ należy wybrać opcję ‘Konta’. Następnie w zakładce ‘Poczta’ wybrać konto na naszym serwerze i wcisnąć przycisk ‘Właściwości’. W zakładce ‘Serwery’ należy zaznaczyć znajdującą się u dołu opcję ‘Serwer wymaga uwierzytelniania’. Funkcjonalność ta zabezpiecza przez wysyłaniem spamu przez nasze serwery.

Czytać i się stosować:

http://poczta.interia.pl/pomoc/?cat=174&inf=171

Agaton , gradek83 , fiesta - wszyscy mieliście rację. DZIEKI

Zadam jeszcze jedno pytanie w tym wątku:

Jak mogę zmienić ustawienia, tak abym nie musiał za każdym razem jak przełącze tożsamość wpisywać hasła?

jeżeli tożsamości są na hasła, to inaczej tego nie obejdziesz gdy nie wpiszesz hasło

hmmm, bo jest opcja zapamiętaj hasło, ale nie da się jej zaznaczyć, więc może gdzieś uda się to zrobić