Nie mogę wysłać załącznika

Mam taki mały problem. Nie mogę wysłać listu z załącznikiem. Dodaję załącznik i nie chce się wysłać na żadnym z posiadanych przeze mnie adresów. Na pocztę wchodzę bezpośrednio z portalu (Onet, WP, Interia). Jeżeli wysyłam bez załącznika wiadomość jest normalnie wysłana.

Co może być tego przyczyną?

Może „wielkość” załącznika.

te załączniki to są jpg co mają po ok 160KB każdy i są to 2sztuki,nawet firewala mam wyłączonego i tez nie mogę wysłać…

Może skaner wykrywa wirusa…

Nic nie wykrywa,bo mam przeskanowany cały dysk programem antywirusowym i nic nie znalazł,a może,ktoś wie,co jest to za przyczyna,że nie wysyła listu z załącznikiem?

Patrzyłeś różnymi przeglądarkami? Wyłącz antywira w czasie wysyłania.

Cześć! Napisz, jak sie u ciebie objawia niemożność wysłania załączników? Ja wśród kilkudziesięciu adresów mam kilka takich, do których nie idą e-maile z załącznikami. Wracają z powrotem do mnie. Przypuszczam, że to wina dostawcy internetu, albo operatora, który blokuje za duże e-maile. Jest tak głównie w blokach. Do warszawskiego banku na adres mojej znajomej nie chciały iść e-maile z załącznikami. Poza tym może być zapchany serwer. Ale dokładnie, jaka jest tego przyczyna to nie wiem. Napisz jeszcze, jakie masz łącze. Pozdrawiam

moje łącze,to WIFI 400 kB/s

a może,jednak ktoś wie,co to za przyczyna?