Nie mogę zainstać sterów, komputer wolno chodzi

(Jakubl) #1

Witam na forum. Proszę o pomoc. Zacząłem mieć problemy z lapem - okrutnie mulił, miał różne dziwne objawy. Zrobiłem głupotę - odpaliłem ComboFixa. Teraz nie wiem, czy coś mi spieprzyło kompa, czy Combo pozabijał za dużo. Lap nie widzi wbudowanej kamerki i blutootha. W pierwotnej lokalizacji nie widzi tych urz. Odnalazł je na wirtualnym USB - nie za bardzo udaje mi się tam wrzucić stery do tych urz. Wiem, że najlepiej zrobić format, ale teraz to nie wchodzi w rachubę. 3 lata bez formatu i dalej chcę walczyć :wink: Do tej pory interesowało mnie tylko korzystanie z kompa - teraz się uczę przy nim coś robić. Coś słabo idzie dlatego proszę o sprawdzenie tego loga: http://wklej.org/hash/21609a97cb/

Jak coś namieszałem to sorry - jestem nowy :wink:

Edit. Instalacja oryginalnych sterów nie przynosi efektu (komunikat: w podanej lokalizacji ich nie ma). Bluetooth (po zainstalowaniu Bluesoleil) częściowo widzi inne urządzenia. Przesyłanie plików z Bluesoleila się powiodło a sparować urządzeń nie mogę (?!).

(deFco247) #2

Skoro używałeś Combofixa, to pokaż log który wyprodukował.

(Jakubl) #3

No i tu problem, bo go wywaliłem - Combo odpalałem jakiś czas temu - komp pracował OK, przyspieszył i myślałem, że jest spoko. Dopiero po czasie zorientowałem się, że blutooth i kamerka umarły.

(Gutek) #4

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Pozdrawiam Gutek

Wykonaj skan Dr. Web CureIt

(Jakubl) #5

Szybkie skanowanie, jest tylko to:

"Prawdopodobnie Win32.HLLW.Autoruner.corrpted"

Chyba to nie wirus tylko jakiś instalator z pendriva z U3. Teraz robię pełny skan.

(Gutek) #6

Nie szybkie tylko dokładne skanowanie zrób!

(Jakubl) #7

Dzięki Gutek za pobłażliwość dla mnie :wink:

Dokładny skan trwa od mojego ostatniego posta. Mam dopiero 70 %. Do tej pory znalazł infekcję z ComboFixa (?) i w załączniku poczty office.exploit.gen. Jak skończy napiszę znów.

-- Dodane 28.11.2009 (So) 19:55 --

Po prawie 9 godzinach DrWeb poznajdował trochę wirusów. Usuwam je i zobaczę co się będzie działo.

-- Dodane 29.11.2009 (So) 18:15 --

Chyba wirusy porobiły za dużo szkód - bo chyba nie Combo - już nie mogłem sobie poradzić przed zastosowaniem Combo. Kamerka - dalej nie mogę zainstalować sterów, bluetooh - zainstalowałem, działa, ale dalej nie mogę się połączyć - urz. wykrywają się i nie łączą a w PS/Urządzenia BT/Opcje nie mogę zaptaszkować "Włącz odnajdywanie" - mam komunikat: Wystąpił błąd podczas zapisywania przez system W".

Myślałem, że Avast mnie zabezpieczy - niestety przepuścił wirusy. Chyba jednak zostaje format :?

Dzięki za pomoc.