Nie moge zainstaloać daemona

po włączeniu instalatora wyskakuje mi taki błąd, jak w załączniku. co mam zrobić??

post-89555-13856534192247_thumb.jpg

Odinstaluj i usuń wpisy rejstru, zrób resa kompa i spróbuj ponownie

a nie da sie inaczej??

Jest to komunikat błędu instalatora, który może być spowodowany jego uszkodzeniem co często ma miejsce przy pobieraniu plików instalacyjnych z internetu.

Wyłącz wszelkie akceleratory pobierania (jeśli z nich korzystasz) i pobierz plik instalacyjny z innego źródła.

Czasami uszkodzenie instalatora przy pobieraniu pliku z internetu może spowodować nawet działający w tle antywirus i zdarza się, że trzeba do też wyłączyć na czas pobierania pliku (ale potem lepiej przeskanować pobrany plik).

Więcej informacji na ten temat (w języku angielskim) możesz znaleźć TUTAJ

Da się. Ten komunikat informuje, że prawdopodobnie masz uszkodzony plik instalacyjny Daemona. Ściągnij ponownie z dobrych programów i spróbuj teraz zainstalować.

nie mogłem odinstalować daemona, bo po włączeniu uinstalla pojawiał się ten sam komunikat. wywaliłem wszystko do kosza, ściągłem inatalkę, zainstalowałem, pojawił się komunkat i znów to samo…

Gitar52 , spróbuj odinstalować jakimś programem odinstalowującym, przykładowo Revo Uninstaller. Odinstaluj w trybie zaawansowanym, który ma możliwość usunięcia pozostałości, czyli wpisów rejestru i plików.