Nie moge zainstaloać daemona

(Gitar25) #1

po włączeniu instalatora wyskakuje mi taki błąd, jak w załączniku. co mam zrobić??

post-89555-13856534192247_thumb.jpg

(Sicu (Final)) #2

Odinstaluj i usuń wpisy rejstru, zrób resa kompa i spróbuj ponownie

(Gitar25) #3

a nie da sie inaczej??

(sdar) #4

Jest to komunikat błędu instalatora, który może być spowodowany jego uszkodzeniem co często ma miejsce przy pobieraniu plików instalacyjnych z internetu.

Wyłącz wszelkie akceleratory pobierania (jeśli z nich korzystasz) i pobierz plik instalacyjny z innego źródła.

Czasami uszkodzenie instalatora przy pobieraniu pliku z internetu może spowodować nawet działający w tle antywirus i zdarza się, że trzeba do też wyłączyć na czas pobierania pliku (ale potem lepiej przeskanować pobrany plik).

Więcej informacji na ten temat (w języku angielskim) możesz znaleźć TUTAJ

(IrasDeeJay) #5

Da się. Ten komunikat informuje, że prawdopodobnie masz uszkodzony plik instalacyjny Daemona. Ściągnij ponownie z dobrych programów i spróbuj teraz zainstalować.

(Gitar25) #6

nie mogłem odinstalować daemona, bo po włączeniu uinstalla pojawiał się ten sam komunikat. wywaliłem wszystko do kosza, ściągłem inatalkę, zainstalowałem, pojawił się komunkat i znów to samo...

(Olixxx94) #7

Gitar52 , spróbuj odinstalować jakimś programem odinstalowującym, przykładowo Revo Uninstaller. Odinstaluj w trybie zaawansowanym, który ma możliwość usunięcia pozostałości, czyli wpisów rejestru i plików.