Nie mogę zainstalować Androida na dysku komputera


#1

Cześć. Przyszło mi dziś instalować Androida 4+ na dysku komputera, na drugiej partycji, obok podstawowego Windowsa 8.1. Obraz iso Androida pobrałem ze strony android-x86.org następnie nagrałem prawidłowo na płycie CD, bo taką miałem do dyspozycji. Po nagraniu obrazu iso na płycie cd, uruchamiam komputer z płyty cd. Po wczytaniu się płyty, miałem opcję instalacji Androida na dysku twardym. Po wybraniu tej właśnie opcji pliki są ładowane i po chwili stoi na informacji Detecting Android-x86 i na tym koniec, bo wczytuje w nieskończoność. Prosiłbym o rozwiązanie problemu. Dzięki. http://iv.pl/images/53195238193612172963.jpg


(drunkula) #2

Android-x86 to porażka po całej linii - problemy, problemy, hang/crash i tak w kółko. Przerobiłem jakiś czas temu - lepiej zainstalować na VM, zaoszczędzisz sporo czasu na restarty i “pod spodem” zostaje funkconalny system. 


#3

No właśnie nie chcę instalować na wirtualnych maszynach, a bardziej na dysku. 


(Amaterasu) #4

Może to od płytki? Zrób bootowalnego pendrive, jeżeli takowy masz. Istnieje prawdopodobieństwo, że źle się nagrała. Ewentualnie pobierz starszy obraz ISO.


#5

Słyszałem opinie, że jeśli nowszy Android nie ruszy z instalacją, to spróbować na starszej wersji Androida, gdzie zazwyczaj rusza. No ale płytka już została nagrana. Nagrywałem programem PowerISO, więc po zakończeniu nagrywania obrazu na płytkę, była informacja, że bezbłędnie obraz został nagrany. Nie wiem. Spróbuję pobawić się z Pendrive jeszcze, chociaż wolałbym, aby to z płytki instalacja poszła.