Nie mogę zainstalować antywirusa


(Djpawer) #1

Witam.

Otóż problem mój zaczął się, gdy Nod odmówił mi posłuszeństwa. No to próbowałem go przeinstalować, ale występuje błąd podczas instalacji. Pomyślałem, że to może być wirus i spróbowałem zainstalować Kaspersky'ego ale jego też nie udało mi się zainstalować z powodu błędu instalacji. Udało mi się jedynie zainstalować Avire.

Log HijackThis : http://www.wklej.org/id/154668/

OTL: http://www.wklej.org/id/154672/


(deFco247) #2

Pokaż logi OTL, GMER

W GMER nic nie zmieniamy -> wciskamy Szukaj (skan potrwa kilkadziesiąt minut) -> po skanie Kopiuj ,

oraz SREng.


(Djpawer) #3

GMER: http://www.wklej.org/id/154962/

SREng : http://www.wklej.org/id/154964/

Dodam, iż gdy chce włączyć skanowanie systemu avirą to występuje błąd o uszkodzonym pliku.


(deFco247) #4

Przede wszystkim pokaż log OTL, gdyż nim się będzie usuwać.


(Djpawer) #5

OTL : http://www.wklej.org/id/154672/


(deFco247) #6

Piratom nie pomagamy. [-X


(Djpawer) #7

Używałem legalnego kasperkyego 2009 na licencji 90 dni z WP. Nod był tylko użyty w celu sprawdzenie systemu, lecz i to mi się nie udało, bo po prostu nie działał. NOD jest odinstalowany więc, piratem nie jestem, a prawo nie działa wstecz :wink:


(ybu) #8

Dziwne jest to Twoje tłumaczenie odnośnie używania NOD-a.Jeśli ściągnąłeś wersję trial tego programu w celu sprawdzenia systemu to w jakim celu korzystałeś z Reset-Triala?

Trial-Reset służy do odblokowywania i resetowania programów w wersji trial . Triale - to programy, które działają przez pewien, określony przez producenta czas, np. przez 30 dni, albo np. 40 uruchomień, itp. Gdy skończy się trial (ang. czas próby), blokada zawarta w programie, zablokuje program i użytkowanie go stanie się niemożliwe (albo bardzo ograniczone) bez wykupienia licencji. Trial-Reset odblokowuje triale i resetuje ich liczniki do początkowego stanu.


(Djpawer) #9

Wytłumaczenie kolego jest bardzo proste. Miałem kiedyś Noda z reset trialem. Ale niedawno, założyłem pocztę na wp i jest za darmo licencja Kaspersky na 90 dni. Więc, w momencie rejestracji na forum nielegalne oprogramowanie było już odinstalowane, a co najwyżej mi to archiwum zostało, bo zapomniałem usunąć.