Nie moge zainstalowac Nero

Witam, potrzebuje pomocy w zainstalowaniu Nero 7. Mam Windowsa Vista Home Premium i nie daje mi on zainsatlowac Nero 7. Na dodatek nie moge sie nic doczytac bo jezyk na kompie jest norweski i zupelnie nie wiem jak mozna by go bylo spolszczyc. dzieki za jakiekolwiek porady w tych tematach. Renata

Czyli Nero daje się zainstalować, tylko ty nic nie rozumiesz po norwesku?

Spolszczenie do Visty i jakie komunikaty Ci podaje Nero?

Tyle to ja rozumie po norwesku, tylko ze on wyswietla komunikat ze znakiem ostrzegawczym (taki trojkat) ze nie moze zainstalowac na tym kompie. Jezeli chodzilo o takia porade to dziekuje za poswiecony mi czas na napisanie odpowiedzi do posta.

renata1234 , Masz zainstalowany SP1 ??

Pokaż screena z tego “trójkąta”. To się obejrzy jaki to błąd.

Użyj Google Translator i dowiedz się, czym jest ten błąd…

jeżeli jest to wersja demo to może już być przestarzała, spróbuj przestawić datę na tą kiedy program wyszedł, i wtedy pójdzie, potem wpisujesz klucz i przestawiasz datę na właściwą. Przynajmniej w starszych wersjach nero tak było i działało…

Nie da się zainstalować bo nero 7 jest chyba nie kompatybilne z vistą.

Musisz mieć nero 8.

nero 7 jest kompatybilny z vistą ,a programik do spolszczenia jest tu (3 osoby które użyły,piszą że działa) , renata1234 , daj zrzut z trójkątem (narzędzie wycinanie-Start>akcesoria-takie czerwone jajo i nożyczki :smiley: )

Łukash , no nie wiem mi po instalacji SP1 zaczął zawieszać cały system podczas nagrywania DVD, ale jak już pisałem dopiero po instalacji SP1.

dragonn , ja mam nero 7 od czasu kiedy kupiłem nowego kompa czyli ponad rok,już przed service packiem nie funkcjonował u mnie jak należy,więc napisałem na support nero i dostałem linka do aktualizacji i od tego czasu śmiga jak trzeba,instalowałeś tą aktualizację?może tu jest przyczyna.

Łukash , był bym wdzięczny jak byś dał linka do aktualizacji :smiley: .

dragonn , hehe,akurat mam tego maila od nich jeszcze

http://www.nero.com/eng/downloads-nero7-update.php

tu masz nero clean tool

http://www.nero.com/link.php?topic_id=109&gen_id=8

tu masz swój serial który trzeba wpisać

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\ahead\Installation\Families\Nero 7\Info -dwa razy kliknij Serial7

Zauważyłem że nie każde Nero jest kompatybilne, dla testów wrzuciłem wersje trial Nero 7.0 i nie działała :oops: Ale na mojej 7.8.5.0 śmiga jak należy, przy SP1 :smiley:

Pzdr.

Było kiedyś o tym, że trzeba mieć do Nero łatkę aby poszła z Vistą :smiley:

Nie tylko do Nero :smiley:

Możecie mi wytłumaczyć o co chodzi nero clean tool, mam najpierw usunąć Nero a potem zainstalować nakładkę czy jako :?:

dragonn , może lepiej napisz na support nero i opisz problemy,ja pisałem po angielsku na [techsupport@nero.com]bo jak coś to zaktualizujesz swoją wersję,to co ci podałem było do mojej.

a clean toola odpalasz i on usuwa wsio od nero,wyrejestrowuje go itd.

dodano

w sumie to trochę bzdury wyżej napisałem #-o :shock: :smiley:

Chyba napiszę ale dzisiaj już nie bo bo nie chce mi się tłumaczyć na niemiecki (z angielskim u mnie nie tak dobrze), mogli zrobić pomoc w wersji polskiej.