Nie mogę zainstalować programów


(Afagusta) #1

Mam problem, nie mogę zainstalować żadnego programu na moim komputerze, nawet takiego ze sprawdzonego źródła. Chciałam zainstalować próbną wersję pakietu office, plik ściągnął się w 100%, instalacja się rozpoczęła i pod koniec nagle wyskoczył mi komunikat : Microsoft Office 2007 encountered an error during setup. Error 1935. An error occurred during the installation of assembly component. {97F81AF1-0E47-DC99-A01F-C8B3B9A1E18E}. HRESULT: 0x80070002.

I tak jest zawsze, instalacja nie może być dokończona ERROR i nic nie da się już zrobić. Proszę o pomoc! :slight_smile:


(Fanboj O) #2

Niech zgadnę: z antywirusów masz Microsoft Security Essential?


(Andrzejswit) #3

Wyłącz AntyWirusa, i inne aplikacje ochronne. Potem zobacz :slight_smile:


(Wiedzainternet) #4

Nie możesz zainstalować żadnych programów, czy tylko niektórych? Może jesteś zalogowany na koncie z ograniczeniami, alba masz nałożoną restrykcję. Sprawdź to.


(Afagusta) #5

Myślałam, że to antywirus, wyłączyłam go i dalej nie mogę zainstalować. Ściągnąć owszem, ale nie zainstalować. Niektóre programy się zainstalowały, zawsze działają takie z płytki, ale inne nie. Nie mam pojęcia co jest grane...


(Wiedzainternet) #6

Sprawa trudna, może rejestr uszkodzony w małym stopniu lub z systemu przypadkowo zostały usunięte pliki odpowiedzialne za instalowanie aplikacji. Spróbuj ten sam program zainstalować na innym komputerze te które mają błędy. Zrób to na takim samym systemie operacyjnym, jak zainstalują się normalnie, to system operacyjny do renowacji lub wymiany (format). Nie ma co szukać. Ale jak będzie to samo to kopie lub instalki tych programów są wadliwe.