Nie mogę zainstalować sterów do karty graficznej

(Jarasek38) #1

Otóż tak, zachciało mi się bawić w kombinowanie ze sprzętem i teraz mam problem. :?

Wymieniłem kartę graficzną na ATI Radeon 9200 128MB, z nie pamiętam jakiej :slight_smile:

Wszystko przez 2 dni śmigało jak należy, potem pojawił się problem. Włączałem grę, komputer momentalnie się zresetował i pojawił się niebieski ekran z białymi napisami, System coś tam zrobił by uniknąć uszkodzenia sprzętu. Ciągle tak się zaczęło robić, nawet przy włączaniu przeglądarki. Włączyłem Tryb Awaryjny, po chwilach namysłu pomyślałem że to może te nowe sterowniki są jakieś nie poprawne . Wyłączyłem i odinstalowałem je, i o dziwo, udało się ! Przestał się resetować, jednak teraz nie miałem sterowników do tej karty. Pobrałem sterowniki i teraz wyskoczył kolejny problem, podczas instalacji wyskakuje okienko i na nim pisze:

" Program instalacyjny nie mógł zakończyć Instalacji. Spróbuj użyć standardowego sterownika VDA dla karty graficznej i spróbuj ponownie zainstalować sterowniki.

Tutaj już wymiękam. Na necie coś szukałem, ale raczej nic mojego problemu nie rozwiązuje ;/ Nie jestem dobry w sprawach komputerowych i proszę was o pomoc w tej sprawie.

Pozdrawiam.

(deFco247) #2

Na początek w trybie awaryjnym odinstaluj resztki sterowników karty graficznej przy pomocy narzędzia Driver Sweeper, a następnie zainstaluj najnowszą wersję driverów.

(Superraper9126) #3

Lub wyłącz też antywirusa na czas instalacji .