Nie mogę zainstalować sterowników do karty dzwiekowej

Witam piszę w sprawie komputera a inaczej karty dzwiękowej

mam kartę sis 7012 audo device po przeglądzie komputera nie mam głosu wyskakuje mi błąd bad directsound driver. please install proper drivers or select another device in configuration error code : 8878000A

gdy instaluje sterowniki wyskakuje błąd

-536870397

fail to install audio driver for windows XP . Setup will exit.

http://www.instalki.pl/sterowniki/Downl … e/SiS.html

Not Found

The requested URL /programy/Sterowniki/Karty_Dzwiekowe/SiS/SiS7012_Audio_Driver1.12d[www.instalki.pl].zip was not found on this server.

Apache/2.2.3 (Debian) PHP/5.2.0-8+etch13 Server at download.instalki.pl Port 80

Dodane 04.08.2010 (Śr) 1:37

gdy instaluje sterowniki wyskakuje błąd

-536870397

fail to install audio driver for windows XP . Setup will exit.it.

Sprawdź te sterowniki audio.

instalacja - kliknij aby powiększyć :

setupax.th.jpg

Chyba nie umiecie czytać ze zrozumieniem, nie mogę zainstalować sterowników ponieważ wyskakuję błąd

Na błąd 536870397 pomagają te sterowniki które p/w podałem.

Wiele razy pomagały w podobnych tematach np :

problemy-przy-instalacji-sterownikow-sis-7012-audio-device-t360391.html#p2343737

/ jest ich dużo więcej /.

Nie piszesz czy instalowałeś ?

W razie problemów zainstaluj z Menedżera urządzeń / tam gdzie jest żółty wykrzyknik lub znak zapytania /

PPM - Aktualizuj sterownik… nie automatycznie tylko z wybranej lokalizacji -> Setup

lub w trybie awaryjnym.

Próbowałem wszystkiego co jest napisanie w tym temacie ale i tak nie chcą się zainstalować

kreator znajdowania nowego sprzętu

sprzęt nie został zainstalowany , ponieważ kreator nie może odnalezć wymaganego oprogramowania

Dodane 04.08.2010 (Śr) 19:42

a tego nie mogę zainstalować

Edit :

jeżeli będą problemy z instalacją p/w sterowników do karty dźwiękowej to zainstaluj te sterowniki

  • po wypakowaniu kliknij dwa razy na Setup, poczekaj do pełnej instalacji i restart komputera.

the audio driver has not been installed into your computer. you must restart your computer and make sure the audio device is ready. if not, please install the driver again

Dodane 05.08.2010 (Cz) 18:56

Odświeżam nie ustający problem