Nie mogę zainstalować sterowników od grafy!

Witam. Niestety nie mogę zainstalować sterowników od grafiki. Po zainstalowaniu owych sterowników Rad eon x1950pro i restarcie systemu system wstaje Windows sie ładuje ale komp chodzi brak obrazu monitor nie łapie nie wiem o co chodzi?! Formatowałem kompa i instalowałem inne sterowniki nawet te oryginalne z płyty proszę o pomoc.

Spróbuj uruchomić komputer w trybie VGA. Jeśli obraz się pojawi, to znaczy, że po zainstalowaniu sterowników miałeś rozdzielczość nieobsługiwaną przez Twój monitor.

Dzieki za odp. spróbuję tak zrobić. Niestety zaraz po zainstalowaniu sterowników i restarcie systemu obraz sie nie pojawia nawet po wielokrotnym restarcie dopiero po uruchomieniu sytemu w trybie awaryjnym i usunięciu sterowników obraz sie normalnie pojawia ale bez sterowników…?

System instaluje własne sterowniki, na których jednak niewiele można zrobić, nawet przeglądanie internetu jest uciążliwe, to taki podstawowy zestaw do uruchomienia komputera i tyle, konieczne jest zainstalowanie konkretnych sterowników do konkretnej karty graficznej.

Najpierw zainstaluj sterownik chipsetu, bo tutaj leży prawdopodobnie Twój problem.

moze najpierw napisz jakis konkret

jaki system operacyjny i czy grafa agp czy pcie

System Windows Xp 32bit Karta na AGP Radeon x1950pro 256mb. Po zainstalowaniu sterowników i restarcie proszonymprzez instalatora nie pojawia sie obraz po chwili system sam sie restartuję. Po odinstalowaniu sterowników przez system awaryjny pojawia sie obraz nie wiem o co chodzi…?