Nie moge zainstalować USB 2.0

Witam

Tak jak w temacie nie mogę zainstalować USB 2.0.

Tzn. uruchamiam płytę którą dostałem razem z płytą główną i tam jest ster od usb klikam go ładuje się klikam dalej i mi wyskakuje takie coś

USB2.0 support is available by installing Service Pack 2 for Windows xp, Click OK to Update service Pack 2

i jest wybór ok lub anuluj jak kliknę ok to wyświetla mi się jakś strona po angielsku jak kliknę anuluj to wyłączy mi się instalacja

Jak zainstalować ten sterownik?

Musisz mieć zainstalowany Service Pack 2 dla Windows XP

Właściwie to aktualizacje mi pobiera więc myślę że to service Pack 2.

rafal92 wejdź we właściwości Mojego Komputera i zobacz czy pisze że masz SP2

Widocznie nie ma. A jeśli ma to nie ma jakiejś łatki nowszej która jest niezbędna do zainstalowania tego. Inaczej ten komunikat by się nie wyświetlał.

Dodatkowo zainstaluj Net Framework’a 2.0 Jeśli nie posiadasz.

pisze service pack 2 wszsytkie łatki niby pobrał nie wiem spróbuje ten program wgrać i zobacze.

OTy-kosmos.JNJN

nic, dalej wyskakuje ten komunikat

Ale w sumie po co to instalujesz ? USB Ci nie działa ? Zainstalowałeś NET Framework’a 2.0 ?

nie wiem ale według mnie bez tego stera USB działa jak USB 1.1 a przecież to duża różnica między 1.1 a 2.0 czuje to np. jak wgrywam piosenki na odtwarzacz mp3. Ten programik zainstalowałem :slight_smile: . ale stera nie :frowning:

Service Pack 2 zainstaluj! !!

WSZtm

Po co ma instalować frameworka?! Tego kompletnie nie kumam… Jak ma neta to może zainstalować frameworka 3…Ale i tak nie rozumiem po co miałby to robić…

A może jest po prostu USB wyłączone w biosie i dlatego nie chce go zainstalować. Jak się ma Win XP z SP2 to wystarczy zainstalować stery do nForce’a 5.10 lub nowsze… i wykryje wszystko jak należy. Przynajmniej musi

Złączono Posta : 04.04.2007 (Sro) 11:22

Np u mnie aby zainstalowac USB 2.0 potrzeba Framerowka 2.0 ;]

Złączono Posta : 04.04.2007 (Sro) 11:23

Przecież mówi że ma zainstalowany !

W biosie chyba muszę mieć włączone ponieważ mam skaner drukarkę myszkę i modem neostrady podłączone.

A sterowniki do Nforc’a ? Posiadasz?

Tak wszystkie stery są wgrane oprócz USB

Bzdura.

Sprawdź faktycznie w biosie,nieraz jest rozdzielone USB1.1 i 2.0 i trzeba oba włączyć na enabled i zapisać bios Save.

Pomoc książka do płyty głównej.

Jeśli masz faktycznie zainstalowane SP2 przeinstaluj porty USB tak.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=55308

JNJN chodź sprawdzisz i uwierzysz :slight_smile:

U mnie nie rusza w ogóle bez frameworka 2.0.

SP 2 może być i wszystko inne. Jeśli tego nie mam mam informacje i link do strony MS z NEt Frameworkiem. Instaluje NET’a i wsio śmiga

Niech Ci będzie,ale Jesteś jedyny i nie pisz takich porad.

Wg mnie bez sensu. Nie pisać takich porad. Skoro sam borykałem się z owym problemem to wypisuję. A że jeden użytkownik ( Ty teraz 2 ) mówisz że u Was tak nie jest … to mam nie pisać takich porad? Od tego jest przecież forum.

WSZtm

Poczytaj w necie zanim coś napiszesz i proszę nie pisz bzdur.