Nie moge zainstalowac Visty RC1 5600

Otoz tak wyglada sytuacja:

Wkladam plytke do napedu, zaczyna sie instalacja i zaraz na poczatku pojawia mi sie guzik i klikam “Install now” to guzik ten momentalnie znika i znow sie pojawia w ciagu niespelna sekundy i nic sie nie dzieje dalej. Trzy razy restartowalem komputer i probowalem instalacji, ale caly czas tkwie w tym samym miejscu. Mam procesor Intel Core 2 duo 1,83 Ghz, 1Gb ram, Radeon X1600, zainstalowane 2 dyski twarde: pierwszy SATA 2 i na nim mam Windowsa XP - dysk 200Gb i drugi dysk podzielony na 2 partycje - pierwsza tez z Windowsem XP o pojemnosci 20Gb i druga pusta o pojemnosci 60Gb, przeznaczona na Viste. Na dyscu C: czyli tym 200Gb mam wolnego 98Gb, wiec tu nie ma problemu z miejscem. Czy ktos wie o co chodzi? pozdrawiam

Może być płytka źle nagrana , albo , Vista sciągnięta z błędem (przynajmniej to bym sprawdził w pierwszej kolejności .

Wypalałeś płytke z najmniejszą prędkością ?? Skąd pobierałeś Viste ??

Spróbuj odpalić z trybu awaryjnego W XP lub płyta jest uszkodzona Czy to nie przypadkiem pirat :?: Nie rób tyle tematów :!:

przepraszam za tyle tematow, niech te pozostale 2 admin skasuje, zrobilem je niechcacy, bo jak 2 razy tworzylem post to napisalo mi ze jest blad, wiec myslalem, ze temat nie powstal, a tu taki numer…

czy gdyby plytka byla zle nagrana to vista w ogole zaczelaby sie instalowac? jak mam to sprawdzic? a viste sciahnalem… z Microsoftu, legalnie.

Gdyby Vista była źle nagrana to instalacje może się zacząć , a błąd może wyskoczyć w każdej chwili…

Pytałem z jaką prędkością wypalałeś płytę ?? Należy z jak najniższą.

aha, nie wypalalem z najnizsza. ok sprobuje i dam znac jak wypale najnizsza. dzieki

zarzy proszę używać polskich znaków w pisowni,

gogo22 proszę nie bawić się w Moderatora, sprawa rozwiązana.

Ok boczi. Wypaliłem Vistę na prędkości 4x i jutro zobaczę co wyszło.

Złączono Posta : 01.12.2006 (Pią) 11:22

No i niestety to samo… nic się nie zmieniło.

Złączono Posta : 01.12.2006 (Pią) 18:27

Niestety nic nie znalazlem, byla taka jedna rzecz zeby zmienic w biosie -PNP OS na yes, ale to nie pomoglo, ma ktos pomysl, co moznaby tam w Biosie jeszcze zmienic?