Nie moge zainstalowac wielu programów

Witam

Mam taki problem poniewaz gdy chce cos zainstalowac np. gg lub kodeki i wiele,wiele innych programów to albo wyskakuje błąd NSIS albo ogólnie pisze ze plik jest uszkodzony.

system zaktualizowany?

NSIS, to systemowy instalator, jeżeli jest uszkodzony, to pomóc może “Przywracanie systemu”- opcja wykasuje Twoją działalność do czasu i daty przywracania sysytemu. Jeśli nie zadziała, poważnie pomyśl o reinstalacji systemu. Naprawa systemu z płyty niekoniecznie rozwiąże problem.

Istnieje możliwość złych ustawień w Zabezpieczeniach programu antywirusowego lub zaporze systemu

(domysłem, jest to ,że Masz Windowsa, no i chyba oryginalnego, bo w pirackich kopiach taki błąd nie jest

wyjątkiem, tylko zasadą).

Ciekawe, czy instalacja programu np: z płyty DVD jest wykonalna, jeśli tak, to problem wiąże się z internetem

i przeglądarką i zaporą sieciową itd, itp.

Więcej szczegółów bardzo by pomogło.

w kwestii salit nie jestem specem, ale czy może to wskazywac na takową infekcje? bo z tego co ja wiem to infekuje wszystkie pliki .exe,

kolejna sprawa wyczyść ccleanerem system, i usuń nim błędy w rejestrze, w jednym przypadku to pomogło :slight_smile: