Nie mogę zainstalować Windowsa ani sformatować laptopa

Witam

Posiadam laptopa, którego ostatnio chciałem rozłożyć aby wyczyścić wiatrak. Wyjąłem dysk, baterie i cdrom… nie ruszałem tylko ramu. Po ponownym złożeniu laptopa włączyłem go, żeby sprawdzić czy wszystko działa. Wyskoczył znaczek Windowsa i widziałem jak sie wszystko ładuje w tym pasku niżej. Więc niewiele myśląc wyłączyłem go, i po podłączeniu wszystkich rzeczy na biurku(myszka itd.) spróbowałem go włączyć ponownie. Pokazał mi sie komunikat, że jest jakiś problem z włączeniem Windowsa…

Mam tam do wyboru

-tryb awaryjny

-tryb aw z wierszem poleceń

-tryb aw z obsługą sieci

-uruchom windows normalnie

-uruchom windows w ostatnim znanym dobrym trybie (chyba tak pisało)

Gdy wybiorę któreś z tych pierwszych, to coś sie zbuzuje. Potem wyrzuca mnie do ekranu na którym tylko widoczna jest pozioma linia (kursor w dosie), która mryga. Nie mogę nic napisać… nic zrobić…

Natomiast po wyborze np. uruchom windows normalnie, lub uruchom w ostatniej znanej dobrej konfiguracji pokazuje mi się logo Windowsa… I na tym koniec, nic sie dalej nie loguje… na pasku nie widać żeby coś sie wgrywało…

Jeśli chce wgrać od nowa windowsa, to wrzucam płytkę, czekam aż sie wszystko załaduje… w tym niebieskim oknie. Gdy juz sie to skończy wyrzuca mnie znowu do czarnego okna, z mrygającym kursorem…

:? :cry:

Co ja mam teraz zrobić? Co mogło mi się zepsuć?

Spróbuj od nowa podłączyć podzespoły. Ja miałem ten problem na komputerze kumpla z tym, że stacjonarnym. Okazało się, że płyta główna była uszkodzona. Ale najpierw spróbuj po podłączać wszysto od nowa