Nie moge zainstalować żadnego programu

Witam, ostatnio miałem problemy z dyskiem C, był on prawie pełny, więc dodałem do niego kilka GB z innego dysku. Teraz na dysku C jest 10 GB więc raczej problemów z instalacją programów powinno nie być, ale u mnie tak nie jest. Byle jaki program spróbuje zainstalować to wyskakuje bład że jest zbyt mało miejsca na dysku, nawet jeżeli zainstaluje program na innym dysku. Dysk powiekszałem programem EASEUS partition master home edition, może w nim jest problem? Bardzo proszę o szybką pomoc, ponieważ w krótkim czasie muszę zainstalować kilka potrzebnych mi programów. Do tego Zauważyłem że jak instaluje programy aplikacja msiexec czy jakoś tak, pasek instalacji sie nie rusza, a jak anuluje instalacje , a potem włączam nową to musze restartować komputer, bo pisze że inna instalacja jest włączona. Bardzo prosze o pomoc.

@edit

Wyczytałem że problemem może być zainstalowanie dwóch microsoft visual c++, starszego po nowszym, podobno odinstalowanie jednego pomoże, ale jak ja mam to zrobić jak nie moge nic odinstalowywać ani zainstalowywać, ponieważ w tym jest błąd? Po prostu włacza sie odinstalowywanie tego programu, i nic sie już nie robi, wszystko sie zacina. A po ponownym uruchomieniu tego pisze ze inna instalacja już trwa. Oto Screenshot daty oraz programów.

http://img571.imageshack.us/img571/9800/beztytuutrf.png

Pozdrawiam, Venom.

venom1324 , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat wyląduje w koszu.