Nie mogę zaktualizować Intel Centrino Wireless - N 2230 do najnowszej wersji

Cześć, więc tak: Nie mogę zaktualizować Intel Centrino Wireless - N 2230 do najnowszej wersji. Wywala błąd: http://prntscr.com/779vh5. Mój system to zaktualizowany Windows 8.1 x64 do Windows 10(wiem wiem, że to beta insidier ale u mnie działa w miarę płynnie) wszystko śmiga żadnych blue screenów. Sterowniki od Nvidia wgrałem i działa ale ok koniec offtopu. Czy mogę jakoś naprawić instalację i poprawnie wykonać? Zatrzymuje się przy: zatrzymywanie usług i wywala błąd który podałem w screenie. Dzięki z góry za za info.

 

To oznacza że system nie odpowiedział tak jak spodziewała się aplikacja. Spróbuj zainstalować w trybie zgodności z W8.1 i jako administrator. Windows 10 Home Insider Preview to wciąż niedokończony system, urządzenia systemowe mogą bzikować i nie działać tak jak zamierzył producent.

Można ustawić tylko zgodność z 8-ką nie z 8.1 Tak już to robiłem i nie pomogło. Jako admin nie pomogło. Także z zgodnością z Windows 7 i również nie pomogło. Niedługo nowy build Windows 10 się szukuje w tym tygodniu podobno, to może będę mógł dzięki temu poprawnie wykonać instalację hehe. :slight_smile:

Mówisz, że wszystko śmiga, a właśnie karty sieciowej nie możesz zaktualizować. Po prostu jest to błąd systemu i nic nie poradzisz.