Nie mogę zaktualizować sterowników do karty graficznej

Nie mogę zaktualizować sterowników do karty graficznej Nvidii już od kilku miesięcy. Kiedyś się dało, korzystałem tylko z najnowszych wersji, ale po wymianie dysku twardego już się nie da. Wymieniałem orginalny na SSD. Każda próba zainstalowania nowszego sterownika kończy się komunikatem o niezgodności systemu lub sprzętu. Program Geforce Experience wyświetla komunikat “Wymagana aktualizacja sterownika | Krytyczna aktualizacja funkcji Rzeczywistość wirtualna, Ansel, Nakładka w grze, Whisper Mode i Gamestream” jednak po kliknięciu w przycisk Uaktualnij wyświetla się, że mam najnowszy 332.10 a najnowszy jest 425.31. Czasami pojawia się problem z otworzeniem Panelu Sterowania Nvidia wtedy muszę instalować sterownik ze strony producenta laptopa i wtedy muszę wykonać czystą instalacje. Dodam, że format dysku nie wchodzi w grę nie wcześniej niż dopiero w Lipcu.

Windows 8.1 64bit
Nvidia Geforce GT 720M
Intel Pentium 2020M 2.4GHz
8GB Ram
Dysk SSD Adata SP580 120GB

I to jest właściwe słowo kluczowe: często jedynie słuszne sterowniki (czyli działające) będą pochodzić ze strony producenta komputera/laptopa.

1 polubienie

Lecz na tych sterownikach nic nie idzie zrobić nawet GTA nie mogę uruchomić. Kiedyś instalowały mi się same przy pomocy tego ich programu a teraz nic nie idzie zrobić.

Możliwe że będzie konieczny format, i instalacja sterownika najnowszego od razu ze strony Nvidia.

DDU - wyczyścić do zera. Następnie instalacja sterowników że strony NVIDII.

Hej,

A pobierasz sterowniki ze strony nvidii?

https://www.nvidia.pl/Download/driverResults.aspx/145946/pl

Pozdrawiam,
Dimatheus

Dla Nvidia Geforce GT 720M ostatnim wspieranym sterownikiem jest 391.35
Dlaczego? Lekturka:

1 polubienie

Problem zażegnany. Rzeczywiście 391.35 udało się zainstalować za pomocą jakiegoś programu do sterowników.

Przyznam, że mały chaos w listach sterowników obsługiwanych ma nVidia. Bo faktycznie na liście nieobsługiwanych produktów GT 720M jest, ale jest też na liście obsługiwanych dla najnowszej wersji 425.31. Dziwne…

3 posts were split to a new topic: Nie mogę zaktualizować sterowników do karty graficznej