Nie mogę zaktualizować żadnego antywirusa


(Ledi13) #1

Witam

Mam duży problem ;/ nie mogę zaktualizować żadnego antywirusa ;/ Zazwyczaj wyskakuje błąd , że wystąpił błąd podczas aktualizacji lub nie można połączyć się z serwerem ;( Osobiście uważam , że coś blokuję ten dostęp ;// skanowałem cleanerem i nic ;/ jestem naprawdę zielony w tych sprawach dla tego proszę o pomoc.


(Łukash) #2

Jak się da to

1.Wykonaj aktualizację i pełny skan http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte ... 13117.html ,co znajdzie usuń + dołącz log z usuwania.

2.Oraz zrób logi OTL,ustaw tak http://wstaw.org/m/2010/09/10/OTL.png ,kliknij Skanuj, zawartość wynikowych logów > Extras i Otl < skopiuj i wklej na http://www.wklej.org ,oraz GMER ,tu linki do wklejek.(Vista/7 programy uruchomiamy z prawego myszki > uruchom jako admin)

Przed uruchomieniem powyższych narzędzi odinstaluj,jak posiadasz wszelkie programy, tworzące wirtualne napędy (Daemon Tools, Alcohol itp.) i usuń instalowany przez nie sterownik SPTD - > SPTDInst z opcji Uninstall (jeśli będzie zszarzałe, to OK).


(Ledi13) #3

usunąłem daemona i ten plik SPTD a po otwarciu gmery restartuje mi komputer , a ten malvarabytes nie chce się odpalić ;//


(Łukash) #4

Spróbuj wykonać logi programem OTL.

-- Dodane sobota, 2 paź 2010, 17:11 --

a gmera spróbuj pobrać stąd http://www2.gmer.net/download.php


(Ledi13) #5

http://www.wklej.org/hash/327909a8cf1/ <--- otl

http://www.wklej.org/hash/463f9aba1ab/ <--- extras

P.S gmera dalej się restartuje przy uruchomieniu

-- Dodane 02.10.2010 (So) 20:15 --

co mam robić dalej