Nie moge zamknac systemu

Prosze o pomoc,nie moge zamknac systemu,klikam po pare razy w “Wylacz”,bez odpowiedzi…co to moze byc?Czekam na ratunek bo chce isc spac! :stuck_out_tongue:

A AdAware jakieś stare masz zainstalowane :?:

Mam wszystko co mozliwe,przed chwila skanowalam Spybotem,mam Pesta,Ad-Aware itp cala mase roznych,wczesniej robilam skan mks-vir-nic nie bylo.Chyba sie wsciekne bo juz pozno a musze rano wstac-co mam zrobic?

Odinstaluj AdAware. Powinno pomóc.

jeśli to nic nie da to ja proponuję nacisnąć reset a potem przycisk power i wyłączyć go dzięki temu na “twardo”

I tak cały czas wg Ciebie ma robić :?:

Jagodka nie jest w ciemię bita i wie jak wyłączyć “na twardo” kompa.

chodzi o rozwiązanie na teraz żeby nie ślęczeć po nocy przy kompie

Dzieki Pawek! :smiley:

-pomoglo.Mozesz mi wytlumaczyc o co chodzi?Mialam najnowsza wersje Ad-Aware,instalowana z vortalu,z tym,ze zwykle nakladam na stara, nowsza aktualizacje,poprzedniej nie odinstalowujac.

Na "twardo"nie moglam wylaczyc bo ktos mi wylaczyl klawisze,nie mam pojecia w jakim celu i nie dzialaja(wszystkie trzy tj. power,sleep,wake)-gdzie je wlaczyc?w opcjach zasilania?

Jeszcze raz dziekuje za pomoc bo sama bym na tę przyczyne nie wpadla.

Trzeba było usunąć starszą wersję zanim instalujesz nową.

PS Najnowsza wersja to AdAware 1.06 :idea:

Te na klawiaturze często nie działają. “Na twardo” to wciskając przyciski na jednostce centalnej.

Wiem,ze na centralnej ale myslalam,ze za pomoca klawisza tez sie da,dzialaly wczesniej bo sprawdzalam-gdzie to mozna wlaczyc?

Ja Ci nie pomogę w tej kwestii, gdyż nie mam takiej klawiatury.

Być może trzeba sterownik zainstalować.

UPDATE:

Byc może faktycznie wystarczy tutaj poszperać:

zas3mn.png

Masz zainstalowane stery do klawiatury ?

klawiatura3lb.th.jpg

mam tak jak na screenie,masz jakis pomysl?

Masz zwykły systemowy sterownik a na nim powinno działać. A jak opcje zasilania masz ustawione :?:

zasilanie4lz.th.jpg

zasilanie28ih.th.jpg

Mam tak jak wyzej.

‘Zawsze włączony’ zmień na ‘komputer w biurze’, a z drugiego screena to te 2 dolne opcje ustaw na ‘zawsze pytaj’, czy jakos tak.

http://img141.imageshack.us/my.php?imag … ie28ih.jpg

Jeśli chcesz żeby działały ci przyciski power, sleep i wake to ustaw sobie pierwsze zamknij system, a drugie stan gotowości.