Nie moge zamknac systemu

(Lammermoor) #1

Prosze o pomoc,nie moge zamknac systemu,klikam po pare razy w "Wylacz",bez odpowiedzi....co to moze byc?Czekam na ratunek bo chce isc spac! :stuck_out_tongue:

(system) #2

A AdAware jakieś stare masz zainstalowane :?:

(Lammermoor) #3

Mam wszystko co mozliwe,przed chwila skanowalam Spybotem,mam Pesta,Ad-Aware itp cala mase roznych,wczesniej robilam skan mks-vir-nic nie bylo.Chyba sie wsciekne bo juz pozno a musze rano wstac-co mam zrobic?

(system) #4

Odinstaluj AdAware. Powinno pomóc.

(Nieznany) #5

jeśli to nic nie da to ja proponuję nacisnąć reset a potem przycisk power i wyłączyć go dzięki temu na “twardo”

(system) #6

I tak cały czas wg Ciebie ma robić :?:

Jagodka nie jest w ciemię bita i wie jak wyłączyć “na twardo” kompa.

(Nieznany) #7

chodzi o rozwiązanie na teraz żeby nie ślęczeć po nocy przy kompie

(Lammermoor) #8

Dzieki Pawek! :smiley:

-pomoglo.Mozesz mi wytlumaczyc o co chodzi?Mialam najnowsza wersje Ad-Aware,instalowana z vortalu,z tym,ze zwykle nakladam na stara, nowsza aktualizacje,poprzedniej nie odinstalowujac.

Na "twardo"nie moglam wylaczyc bo ktos mi wylaczyl klawisze,nie mam pojecia w jakim celu i nie dzialaja(wszystkie trzy tj. power,sleep,wake)-gdzie je wlaczyc?w opcjach zasilania?

Jeszcze raz dziekuje za pomoc bo sama bym na tę przyczyne nie wpadla.

(system) #9

Trzeba było usunąć starszą wersję zanim instalujesz nową.

PS Najnowsza wersja to AdAware 1.06 :idea:

Te na klawiaturze często nie działają. “Na twardo” to wciskając przyciski na jednostce centalnej.

(Lammermoor) #10

Wiem,ze na centralnej ale myslalam,ze za pomoca klawisza tez sie da,dzialaly wczesniej bo sprawdzalam-gdzie to mozna wlaczyc?

(system) #11

Ja Ci nie pomogę w tej kwestii, gdyż nie mam takiej klawiatury.

Być może trzeba sterownik zainstalować.

UPDATE:

Byc może faktycznie wystarczy tutaj poszperać:

zas3mn.png

(Damian) #12

Masz zainstalowane stery do klawiatury ?

(Lammermoor) #13

klawiatura3lb.th.jpg

mam tak jak na screenie,masz jakis pomysl?

(system) #14

Masz zwykły systemowy sterownik a na nim powinno działać. A jak opcje zasilania masz ustawione :?:

(Lammermoor) #15

zasilanie4lz.th.jpg

zasilanie28ih.th.jpg

Mam tak jak wyzej.

(system) #16

‘Zawsze włączony’ zmień na ‘komputer w biurze’, a z drugiego screena to te 2 dolne opcje ustaw na ‘zawsze pytaj’, czy jakos tak.

(Qdlicz) #17

http://img141.imageshack.us/my.php?imag … ie28ih.jpg

Jeśli chcesz żeby działały ci przyciski power, sleep i wake to ustaw sobie pierwsze zamknij system, a drugie stan gotowości.