Nie mogę zapisać filmu w Windows Movie Maker

Witam. Po pocięciu, skróceniu filmu, dodaniu muzyki MP3 na oryginalny dźwięk i wgraniu na końcu filmu obrazka w WMM nie mogę zapisać filmu (w formacie WMV). Podczas próby zapisania z najlepszą jakością dla komputera (z innymi wariantami też już próbowałem i dzieje się to samo) film waży 94MB i gdy klikam “Dalej” aby zapisać film pojawia się pozostały czas itp. i wyskakuje błąd mówiący, że nie można zapisać filmu, ponieważ podana lokalizacja może nie istnieć (a istnieje), może nie być miejsca na dysku (a jest) lub pliki źródłowe nie są na swoich pierwotnych lokalizacjach lub mogły zmienić nazwę (a wszystkie pliki są na miejscu). Proszę o szybką pomoc gdyż nad filmem spędziłem 4 godziny a próbowałem już wielu metod, które nic nie dały. Ewentualnie potrzebowałbym programu do obróbki wideo który otwiera projekty WMM, gdyż zapisałem projekt.

Na wszelki wypadek:

-Windows XP SP3 x32

-3GB RAM

-Intel Core 2 Duo E7400 2.8GHz

-Gigabyte Nvidia 9800GT 512

-ASUS P5QL Pro Motherboard

Hej,

Jeszcze raz sprawdź, czy żaden z elementów nie zmienił miejsca położenia lub nazwy. Dodatkowo upewnij się, czy żaden z plików nie ma nazwy dłuższej niż 32 znaki. Osobiście spotkałem się z tym, że wrzucenie do projektu jakiegokolwiek pliku z nazwą dłuższą niż 32 znaki powoduje problemy przy imporcie gotowego pliku. To samo tyczy się zbytniego zagłębienia plików w folderach - najlepiej wszystkie materiały przenieść do foldery położonego bezpośrednio na partycji, skrócić ich nazwy, unikając polskich znaków diakrytycznych, i stamtąd dodawać je do projektu.

Pozdrawiam,

Dimatheus