Nie mogę zgrywac dźwięku z netu/ wyłączający się FM 07

Powitac :slight_smile:

Mam Vistę i pracuje na laptopie, chciałbym wiedziec jaki program do nagrywania dźwięku płynącego z internetu będzie najlepszy i jak mam go skonfigurowac, ponieważ do tej pory wypróbowałem kilka tych programów i nie mogłem tego dobrze zrobic tzn dźwięk nagrywał mi sie ten płynący z głośników przez mikrofon, czyli jak cos powiedziałem to było to nagrane, no i jakośc tez jest oczywiście słaba, czy może trzeba zmienic coś w opcjach komputera? pomocy

Drugi problem dotyczy gry Football Manager 2007, otóż ostatnio nie mogę pograc dłużej niż dwa dni (w grze) bo za chwilę wychodzi z gry i jest napisane ze “low memory” i żeby zwolnic miejsce, wolnego miejsca na dysku mam dużo więc nie wiem w czym problem, czy to może byc winna save’u? bo mam juz dosyc odległy czas w grze, ponad 5 dni grania, więc może tutaj jest problem? proszę o wskazówki :slight_smile:

sciagnij sobie darmowy program Audacity i nim nagrywaj, wybierasz zeby nagrywal dzwiek z wyjscia audio i wtedy jakos nagrania jest taka sama jak ty slyszysz to u siebie w glosnikach

dobra niby sie nagrywa skaczą te wszystkie decybele, tylko że jak później odtwarzam to co nagrałem to tego nie słychac więc co teraz?

Nazwij temat konkretnie, inaczej zostanie usunięty.