Nie mogę zmienić jakości flmików na Youtube

Witam.

Zauważyłem, że od paru godzin nie mogę zmieniać jakości filmików na serwisie YouTube. Zarówno czy podwyższaniu jak i obniżaniu ilości pikseli filmik zatrzymuje się, pojawia się czarny ekran, buforowanie nie rusza i tak bez końca.

Dotychczas filmiki chodziły bez najmniejszego zarzutu. Przeglądarka Firefox, aktualna wersja, flash aktualny. Internet - Netia 20 MB, stałe łącze.

Pozdrawiam i proszę o rady.

Pobierz JetClean. Nie zmieniaj ustawień. Przeczyszczaj co jakiś czas system. W takim przypadku, czyszczenie bufora ma sens. Pobierz ze strony producenta http://www.bluesprig.com/ i uruchom instalkę JetClean i w pierwszym okienku kliknij w “Decline”. To wtedy będzie zainstalowany sam program bez dodatków. Jedynie ustaw w JetClean Narzędzia/lista ignoruj/ ciastka przeglądarki i wszystkie pozycje z prawej strony przenieś na lewą, do czyszczenia. Bywa, że jedno uszkodzone ciasteczko potrafi sypać błędami. W internet explorer w opcjach internetowych, zakładka zawartość, kliknij na czyszczenie buforu SSL.

Drugie, to ustaw pamięć stronicowania na jakie 2000MB minimalnie i maksymalnie. To zapobiega fragmentacji i pozwala na dość wygodny bufor, jeśli nie masz więcej, niż 2GB RAMu.

I tak chyba było. Nie użyłem JetClean, a CCleaner i GlaryUtilities, gdyż mam zainstalowane i korzystam i po tym działa wszystko jak należy. Nie wpadłem na to, dzięki wielkie,

Tu nie powinno być problemów, bo mam 4GB, chociaż przy XP więc 3,25, ale to chyba starczy :wink:

Jeszcze raz dziękuję bardzo za pomoc.